Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hazır forum.

Numb

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar hazırlıycam bi web sitesi icin bi forum lazım boyle cok dallanmis budaklanmis olmasada olur. bulabilecegim yerler biliyomusunuz. biliyorsanız bi zahmet yardımcı olurmusunuz.?[signature][hline]
kimse.... ya da sadece biri..gözlerinin içine bakan biri!
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi şöyle hotsing ve domain aldım zaten. bu siteye birde forum eklemek istiyorum kolay yoldan.
yani forums diye bi bi buton olcak. oraya tıklanınca bi forum açılacak işte..insanların başlıklar açabileceği başlıklara girip cevaplar yazabileceği. ve belkide üyelik sisteminin olacağı..[signature][hline]
kimse.... ya da sadece biri..gözlerinin içine bakan biri!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Numb, 11 February 2004 16:47 tarihinde demiş ki:
şimdi şöyle hotsing ve domain aldım zaten. bu siteye birde forum eklemek istiyorum kolay yoldan.
yani forums diye bi bi buton olcak. oraya tıklanınca bi forum açılacak işte..insanların başlıklar açabileceği başlıklara girip cevaplar yazabileceği. ve belkide üyelik sisteminin olacağı..

www.phpbb.com php biraz biliyosan al ordan hazır forumlardan birini koy sitene bi yerlerde böle bi topic vardı bi arkadaş üşenmemiş adımları tek tek yazmış onu bi ara bulursan zaten derdine deva olucaktır.[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...