Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karazhan pvp serverında türk guildi

invasion

Öne çıkan mesajlar

Yeni kurulan Invasion guildi yas ortalaması yuksek olgun insanların kurmus oldugu bir turk guildidir.Guildimizin en buyuk hedefi guild icerisinde saygı ve arkadaslıgı bozmadan itemi progresse arac ederek end game oyun oynamaktır.Su an guildimizde bulunan memberların buyuk bir cogunlugunun 25 man tecrubesi ve yeterli gearı mevcuttur fakat saglam bir progress hedefleyen Invasion guildi gearı yeterli olmayan arkadaslarımız icin sık sık zul aman ve karazhan run ları duzenleyecektir.
Bu dusunce ve hedefler dogrultusunda Acık olan spotlarımıza yeni oyuncu alımları yapılacaktır.
Sizde Guild chatte ve vent sohbetlerinde saygıyı,adam gibi sohbeti arıyor, gereksiz loot tartısmalarına ve kufurlu konusmalara (kısaltmalar dahil) şahit olmak istemiyorsanız bize katılabilirsiniz..
Prot Warrior:Acık
Dps Warrior:Kapali
Holy priest:Acik 1 adet
Shadow priest:Kapali
Shaman (elemental-ench):Kapali
Resto shaman:Acik 3 adet
Holy Paladin:Acik
Prot Paladin:Acık
Warlock:Kapali
Druid:2 Adet Resto
Mage:Kapalı
Hunter:Acık
Rogue:Kapali
Guildimize basvurularınızı www.invasion.guildomatic.com adresinden ve burdan mesaj yoluyla yapabilirsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekten başarılar...

Ancak şunu söylemeden edemeyeceğim: Türk oluşumları olarak belli bir yaş üstü olsa dahi, yaş kavramı ego tatminini ve hemşericiliği sadece bir süre geciktiriyor. 4 senedir ben bunu gördüm. Ve tabiki guild tanıtımlarıda hep aynı kelimeleri içeriyor. Üstünüze alınacağınız birşey yok, düşünsel doğrultuda bu benim fikrim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...