Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lineage II

McsPeyn

Öne çıkan mesajlar

up! bakiim.

oyunu (Lineage II) biraz bi araştırdım, gayet güzel şeyler var:

dragonlara binebiliyoruz doğru ama taa yumurta aşamasından itibaren "bulup" yanımızda binek olarak bakıp büyütmemiz lazım, ayrıca son evresi olan uçabilen wrym kademesine gelmesi için belli şartlar var,
ama son aşamadan bir ön evresinde karada üstüne binilebilen ve savaşta kullanılabilen bir halde oluyor ejder.

Ayrıca class tree olayı hoşuma gitti:

Mesela Dark elf fighter olarak başlayınca: Palus Knight yada Assassin olabiliyoruz. daha sonra diyelim Assassin seçtik; onun üst aşamasındada Abyss Walker veya Phantom Ranger olabiliyoruz. her ırkın kendine ait farklı classlardan oluşan ağaçları var.

örneğin Human fighterda asssasine denk gelen Class Rogue, üst aşamasında ise Hawkeye yada Treasure Hunter var. aynı şekilde mage ler içinde farklı farklı ağaçlar var.

oyun başlayınca clanların alması için için npclerin koruduğu kaleler olacakmış, bir clan bu kaleye saldırıp ele geçirirse onların oluyor kale. kalenin içine/dışına dükkan vb gibi yapılar konabiliyor bunlardan vergi alınabiliyor hatta.[signature][hline][i]Wow - MM - SmS

[Bu mesaj Norak tarafından 25 January 2004 15:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Evet norak in dedikleri dogru...Oyundaki class sistemini cok begendim zaten durmadan baska char aciorum daha 10 u gecen charim yok:)
youn aslinda saf pvp ye dayaniyor pvp de oldugunuzde penalty ler war item/xp loss gibi
oyunun baska buyuk ozelligi ise siegeler...yani daoc ta rvr gibi olan toplu savaslar..kale kusatmalari vs...
ayrintili bilgi isteyenler icin
www.l2orphus.com
veya bana sorabilirler:)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
yaw ben indirdim oyunu arkadaşlar tayvan falan siteye girdim halletim olayı account aldım ama oyunu açtığımda pach penceresi açılıyor ama pach etmiyooo start diyom pach etmeden giriyom oyuna ing .pach i de yaptım ama bu sefer de incorrect pass diyip duruyoo . var mıdır bunun çözümü arkadaşlar . bu arada oyunu indirmek isteyen arkadaşlar varsa özel den msg sallayın size ftp verebilirim .[signature][hline]an AmokRunNner
Sosyal ağlarda paylaş

Rıchard Garrıot Lıneage 2 de yok ılk lıneage ı dalga gecmek ıcın cıkarmıştı acıklaması ıse şuydu "Senelerce en gurur duydugum eserım UO ya Diablonun chatlısı dedınız alın sıze dıablonun chatlısı" ıdı ılk Lıneage de zaten bedavaya dagıtılıyordu adresınıze yollanıyordu dırek[signature][hline] Zed, 06 January 2004 02:54 tarihinde demiş ki:
oside gmler yeşile boyanıp "ciem bonepart the hulk" adını alıp bankanın önünde "beni döven yok mu?" diye bağırıp sonra da rp only demiyolar

Viktor Duilwen-Alliance of Light-Azmonun Yeni AçıcagıUO

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...