Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Britney Spears ---> Bond kızı ?

jankis

Öne çıkan mesajlar

Britney Spears yeni ‘Bond kızı’ olacak

Müzikteki başarıları kadar olaylı evliliği, çalkantılı yaşamı ve çılgın şovlarıyla da gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Britney Spears, “Bond kızı” oluyor.

7 Şubat 2004 — Ünlü şarkıcıya James Bond’un yeni macerasında rol teklif edildi.

ntvmsnbc.com'dan alıntıdır.

toxic'i bu kadar beğenirsek olacağı budur euheu[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

bır pazarlama dehası olan bu kadıncık(zıra pazarlama harıkası olmasının yanı sıra zaman zaman usa'dekı ebeveyn pazarını etkıleme adına masum kız-zaman zamanda orospu tıplemesıne burunmesı akıllarda ducar olmustur) bızı sınemadada da kendıne kusturmak ıcın elınden gelenı yapıo.
sanırsamkı bunun bole gerzek arkdaslarıyla collegeden mezun olup hayatın anlamını aramaya cıktıgı bı genclık fılmı wardıkı ızlememıs olsamda tabıkıde oda muhtemel bı ırenclık barındırmaktadır kanaatımce kendı bunyesınde...
bırı bu kadına dur desın..o eblek bakıslarını klıpler dısında bı de sınemada gorme ıskencesınden hem bızı hem Bond'u koru yarabbım.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani ne söliyim ya ben şimdi. Of en iyisi susmak yorum yapmadan kaçmak.[signature][hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

geçen seferde oo madonna falan dendi
kadını 2dk goremedik filmde
ztn britneye de filme uyudugndan falan degil brosnan abimiz tek goturmedigi kadın oldugu için teklif gotusmuler[signature][hline]Nanee nanee nane
Nane şekeri
Bu ne bahaneeeee
Şahaneyim şahane
Bundan sananeeee
Sosyal ağlarda paylaş

aha bond kızı nasıl bir terimdir Bond'un her filimde ilişkiye gireceği kadın bond kızı mı oluyor ? :-)[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
DynamicK, 11 January 2004 03:15 tarihinde demiş ki:
bidahaki pop stara bende katılıcam
şimdiden calısmalara basladım
2 kapkaç yaptım
6 adam dövdüm
3 lokantada kavga cıkardım
Sosyal ağlarda paylaş

evet
bond rolünü oynayacak olan yapımcıya gidiyor
"ya şu hatunu da bond kızı yapalım bi üçgen beşgen sevişgen olalım"
diyor yapğımcı da
"hay hay koçum sen iste" der ve olaylar gelişir[signature][hline]Bir sana hasterim, bir de sabah uykusuna...

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...
[bu kalp şu tarihde BabacumMostors tarafından sevmekten vazgeçirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hatta bşir dönem saf köy kızlarını
"gel seni bond kızı yapacam" diye hunharca kandırmış nur,i alçıo tarafından ilaçlanmıştır[signature][hline]Bir sana hasterim, bir de sabah uykusuna...

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...
[bu kalp şu tarihde BabacumMostors tarafından sevmekten vazgeçirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
outnumber, 07 February 2004 23:27 tarihinde demiş ki:
bır pazarlama dehası olan bu kadıncık(zıra pazarlama harıkası olmasının yanı sıra zaman zaman usa'dekı ebeveyn pazarını etkıleme adına masum kız-zaman zamanda orospu tıplemesıne burunmesı akıllarda ducar olmustur) bızı sınemadada da kendıne kusturmak ıcın elınden gelenı yapıo.
sanırsamkı bunun bole gerzek arkdaslarıyla collegeden mezun olup hayatın anlamını aramaya cıktıgı bı genclık fılmı wardıkı ızlememıs olsamda tabıkıde oda muhtemel bı ırenclık barındırmaktadır kanaatımce kendı bunyesınde...
bırı bu kadına dur desın..o eblek bakıslarını klıpler dısında bı de sınemada gorme ıskencesınden hem bızı hem Bond'u koru yarabbım.

+1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...