Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Popstar

Zagg

Öne çıkan mesajlar

Elena elendiğinden beri izlemiyorum. Alın işte şimdide barışı elemişler. ne diyim yapsınlar bayhanı 1. yazık çok yazık.[signature][hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

Yahu iyi hoşta şimdi performansları seyretmediniz mi? 2 haftadır barışta bi dandiklik sıradanlık var ,ki barış hepsinden eğitimli ve nota bilgisi olup kalan tek yarışmacı.Başlarda iyi diyebilirdik ama gerek konuşması gerek soğukluğu gerek sesinin sıradanlaşması sonucu diğer yarışmacılar tarafından yakalandı geçen hafta fanları tarafından affedilmesine rağmen bu hafta yine performansını düzeltmeyince fanlarınında ilgisini kaybetti.(Son haftalardaki barışın abuk sabuk konuşmaları da nasıl kaprisli ve popstarda kendini kasan birisi olduğunu azda olsa açıklığa kavuşturdu sonuçta popstar konuşmasını da bilmelidir öyle abuk sabuk konuşmamalıdır.)Bayhandaki gelişme bence çok iyi oğlanın kendine güveni geldi yüzü gözü açıldı ve kendi türünde güzel söylüyor iyi bir eğitimle kendi dalında çok iyi bir şarkıcı olabilir o yüzden elemeler gayet normaldi bence hatta en haklı eleme bile olabilirdi bu haftaki.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Evolution, 17 January 2004 22:44 tarihinde demiş ki:
said:
Nukem_Verite, 17 January 2004 22:17 tarihinde demiş ki:
bence bizim halkımız genel olarak salak
yani en azından bayhan'a oy veren %20lik kesim salak.

..ktan bir yarışma için Türk halkını salak olarak nitelemek bu kadar kolay demek?

bir çok örneği var bunun bir popstar a dayalı söyleceğini zannetmiyorum..[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
DynamicK, 11 January 2004 03:15 tarihinde demiş ki:
bidahaki pop stara bende katılıcam
şimdiden calısmalara basladım
2 kapkaç yaptım
6 adam dövdüm
3 lokantada kavga cıkardım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 17 January 2004 22:17 tarihinde demiş ki:
bence bizim halkımız genel olarak salak
yani en azından bayhan'a oy veren %20lik kesim salak.

Fazla ucma dostum...Adam cok kotu degil bence,yeri popstar degil o baska ama adam feci azimli ,ilk geldigi haliyle simdikine bir bak bir de hayatina bir bak...Bence haksizsin.(Ben oy moy vermedim bu arada buna para harcayacak bir kisi degilim ama veren tanidiklarim var.)[signature][hline]Azmodai, 02 December 2003 16:01 tarihinde demiş ki:
you have a very kara baht young padawan...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...