Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

my immortal

St_Dreamer

Öne çıkan mesajlar

Dostlar ben bunun i've tri so hard ... tan sonra elektroyla çaldıkları veersiyonunu(kısaca klipteki versiyonunu:))arıyorum kazaadan bunu ayırt etmenin bir yolu varmı?Bissürü my immortal var orda.Ya da başka nerden indirebilirim?[signature][hline]İki tarafta saldırıyorsa bu taaruzdur;biri saldırıyor öteki savunuyorsa bu kuşatmadır;ama biri saldırıyor öteki birşey yapamıyorsa,işte o zaman katliam olur

A.K.A Xanros
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rexx, 08 February 2004 22:38 tarihinde demiş ki:
sen kendın edıtlıcen onu bır suru vıdeo edıt programı var ıstedıgın yerı kesıcen
anlamadım,anlamamda o editten falan.direk bi link neyim veremezmisiniz?[signature][hline]İki tarafta saldırıyorsa bu taaruzdur;biri saldırıyor öteki savunuyorsa bu kuşatmadır;ama biri saldırıyor öteki birşey yapamıyorsa,işte o zaman katliam olur

A.K.A Xanros

[Bu mesaj Lykastos tarafından 08 February 2004 22:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

direk indir klibi kesin çözüm
sonra bahsedilen proglamlarla o parçayı ayırır sırf o bölümü dinlersin
CDde o solo yok bu arada[signature][hline]"127*625+3 işleminden elde edilen sayının 5 tabanındaki eşitinin rakamlarının toplamının 10 tabanındaki değeri kaçtır?"(Yaşasın ÖSS!)
Aşağıdakilerden hangisi en aşağıdadır?(Long live ÖSS!)
Gel vatandaş beleş 3.5 ed.e geeel
Sosyal ağlarda paylaş

dan ku buldum.evet cd deyok.birde şarkıyı dinlerken cdden sonlara doğru(tamamında varda sonda daha belli)bir tınlama vardı ben kopya olduğu içindir diyodum meğersem orjinaldede ölemiş :)neden acaba[signature][hline]İki tarafta saldırıyorsa bu taaruzdur;biri saldırıyor öteki savunuyorsa bu kuşatmadır;ama biri saldırıyor öteki birşey yapamıyorsa,işte o zaman katliam olur

A.K.A Xanros
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...