Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saints Of The City - SoTC Guild > Fury

deniza

Öne çıkan mesajlar

apple said:
Forme said:
shadowbane deki pvp lerin mantiginda pvp ler olursa , biz orda en az 2 ayrı dost guildden pvp elrde yarıdm alıyorduk. çünkü düşmanda 2-3 guild birleşip saldiriyordu.

orda bide nation olayı vardı bence oyunun en guzel ozelliklerindendi

evet guildlerin nationların altında toplanması çok güzeldi, ama nationlar zaten büyük guildler haline geliyor o zamanda sadece iç işleirnde bağimsiz oluyorsun federasyon gbii :)
Sosyal ağlarda paylaş

Forme said:
apple said:
Forme said:
shadowbane deki pvp lerin mantiginda pvp ler olursa , biz orda en az 2 ayrı dost guildden pvp elrde yarıdm alıyorduk. çünkü düşmanda 2-3 guild birleşip saldiriyordu.

orda bide nation olayı vardı bence oyunun en guzel ozelliklerindendi

evet guildlerin nationların altında toplanması çok güzeldi, ama nationlar zaten büyük guildler haline geliyor o zamanda sadece iç işleirnde bağimsiz oluyorsun federasyon gbii :)

Bizim oyundaki arkadas bu tarz ülkeler olayından bahsetti mesala fury de bir guild var sadece finlandiyalıları alıyor. Muhtemelen daha bu tarz sadece ülkelere özgü guıldler olacak ve sonucta ülkeler savasıda cıkacak
Sosyal ağlarda paylaş

selam
xo sen hangi guilddeydin horde de :) istanbuldu sanirim dimi bi onlar benden cok nefret ediyodu bide magtheridonda iken nihillium :))) hatta nihillium guilddinde black liste giren kisiydim benim yuzumden sotc goren nihillium direk milleti birakip bize dalardi :P nihilliuma fena dalmistim o aralar

ama istanbul guildine basta dalmadim kafasinda istanbul yazisini gorunce ama ismini hatirlamadigim bi zati muhterem bana hakaret etmisti sonra ipler kopmustu
Sosyal ağlarda paylaş

ediz1 said:
selam
xo sen hangi guilddeydin horde de :) istanbuldu sanirim dimi bi onlar benden cok nefret ediyodu bide magtheridonda iken nihillium :))) hatta nihillium guilddinde black liste giren kisiydim benim yuzumden sotc goren nihillium direk milleti birakip bize dalardi :P nihilliuma fena dalmistim o aralar

ama istanbul guildine basta dalmadim kafasinda istanbul yazisini gorunce ama ismini hatirlamadigim bi zati muhterem bana hakaret etmisti sonra ipler kopmustu

Neydi o bi hunter ı vard nihilum un 20 kısı dalmıstık meshurdu guya ırc de odalarında yazmıstık hatta :))
Sosyal ağlarda paylaş

Lancelion said:
taa bl deyken bu gültteydim ben galiba.

tylerdurden, gyras-sonra druid oldu gerçi-, ediz falan hatırlıyorum bir yerlerden birşeyler.

dilediğiniz gibi olur herşey inş =p

Evet ilk bl deydik sen bayaaa bi eskiyi hatırlıyorsun.

Bizim wow gecmisi wow en basına baslıyor. ilk bl deydik sonra magtherıdon a gectik tbc ye kadar magtherıdondaydık naxx da 5 nci boss a gelmiştik tbc geldi , oyun 0 landı bunun uzerıne bı kısmımız oyunu bıraktı bi kısmımız daha hardcore oynamak ıcın ayrıldı o sekılde bıttı SoTC, şimdi o bl de ilk kurdugumuz kadroyla baslıyoruz AoC ye
Sosyal ağlarda paylaş

ediz1 said:
selam

evet Followers of Arthas'dan ayrılmıştım o aralar :)

Xobalt Undead Mage idim işte :P Arathi Highlands / Tanaris / Hillsbrad unutulmaz :D

ps: oyunu alıp başlarsam sizin guilde apply atıcam bu arada ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Xo said:
ediz1 said:
selam

evet Followers of Arthas'dan ayrılmıştım o aralar :)

Xobalt Undead Mage idim işte :P Arathi Highlands / Tanaris / Hillsbrad unutulmaz :D

ps: oyunu alıp başlarsam sizin guilde apply atıcam bu arada ^^

gel gel bekleriz :) biliosun bu oyunda guıldındeki adamıda kesebiliosun :P
Sosyal ağlarda paylaş

kokosh said:
SNOWY - HOX - SOTC :)

Topluca quest yapın çok eğlenceli oluyo, hehhe bu arada pvp de ilk kill im deniz oldu>:D<

varmı boyle bi sey , gelin dediniz quest yapcaz dediniz 3 kişi birden kestiniz beni ayıp ayıp, SoTC li dedik bağrımıza bastık guildin tek priest of mitra sına nu yapılırmı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...