Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saints Of The City - SoTC Guild > Fury

deniza

Öne çıkan mesajlar

Merhaba Arkadaşlar,
WoW daki eski guildimiz Saints Of The City ile Age Of Conan a başlıyoruz eski kadromuzdan yaklaşık 10 kişi kadarız bazı arkadaşlarımız yarın başlıyor bazıları oynamaya başladılar lvl35+ civarındalar, wow u bırakan eski saglam oyuncularımızı da tekrar toparlamaya çalışıyoruz , burda eski SoTC li arkadaşlar varsa , yada yarın başlayıp da bize katılmak isteyen varsa bana özel mesaj yada [email protected] msn den ulaşabilirler. Güçlü ittifaklar oluşturmak içinde serverdaki diger türk guildlerlede tanışmak isteriz.

Tinu ...
Sosyal ağlarda paylaş

wow u bıraktım ben sotc den sonra 3-4 ay sonra geri döndüm ama laf olsun diye ara sira girip pvp oynadiğim bir horde warriorum var.

bu aoc ı bekliyorudm zaten 1 senedir ben aoc ye başlayınca wow oynayabilecğeimi sanmiyorum.

bu dediğin çekirdek kadro zaten varsa bende sizinle oynarım zevkle, bizimde bir guild oluşumumuz vardı ikisini birleştiririz olmazsa
:)
Sosyal ağlarda paylaş

Forme said:
wow u bıraktım ben sotc den sonra 3-4 ay sonra geri döndüm ama laf olsun diye ara sira girip pvp oynadiğim bir horde warriorum var.

bu aoc ı bekliyorudm zaten 1 senedir ben aoc ye başlayınca wow oynayabilecğeimi sanmiyorum.

bu dediğin çekirdek kadro zaten varsa bende sizinle oynarım zevkle, bizimde bir guild oluşumumuz vardı ikisini birleştiririz olmazsa
:)

olur konusuruz ekle beni msn'e sonucta SoTC nin kemik kadrosu burda, ercan abiyi daha ikna edemedik biraz kararsız aksam gelcek vente konuscaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Legenden said:
web alanınız var mı?

yok daha olur 2 gune kadar :) once bi bakalım dedim eskileri bulabilecekmiyiz bi gorelım istedik sonucta bu oyunda gercekten guclu bır kadro sart en azından bı 20-25 kişi lazım kemik kadro ama gorunen o ki toparlıyoruz arkadasları, web de gelır onumuzdekı hafta
Sosyal ağlarda paylaş

deniza said:
Legenden said:
web alanınız var mı?

yok daha olur 2 gune kadar :) once bi bakalım dedim eskileri bulabilecekmiyiz bi gorelım istedik sonucta bu oyunda gercekten guclu bır kadro sart en azından bı 20-25 kişi lazım kemik kadro ama gorunen o ki toparlıyoruz arkadasları, web de gelır onumuzdekı hafta

bizde biraz kalabalık baslıcaz oyuna(min 5 6 kisiyiz bu sayı 15 e kadar cıkabilir) guzel olabilir direk bole kalabalık bi guild
Sosyal ağlarda paylaş

Legenden said:
kalabalık ama dengeli

Bizde kendi aramızda bunu konusuyoruz, oyunda kalabalık olan ve düzenli olan guildler yürür, tabi bu arada baska guildlerle olan ilişkilerde önemli ben bu yüzden baska sayıca kalabalık türk guildler varsa fury de onlarla tanısalım dedim sonucta bibirimize destek olmak sart hem ekonamik hem savas acısından
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...