Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yildiz Teknik Üniversitesi Not Görüntüleme (aka. VAh zavallı rezil rüsva okulum)

hired_gun

Öne çıkan mesajlar

The evaluation period for this Oracle ODBC driver will expire in less than 15 days. Please call MERANT to obtain a production version of this Oracle ODBC driver. USA and Canada: 800-876-3101 Asia Pacific: +65 320 8562 United Kingdom: +44 1727 812812 Australia: +61 (3) 9816 9977 France: +33 (1) 41.99.21.00 Germany: +49 89 96 27 10 Other countries: +44 1727 812812 Internet: www.MERANT.com [hline] notlarimi görmek istediğim zaman karşilaştiğim error msgidir ... zavallı okulum benim[signature][hline]I love my solitude¹
¹Yalnızlığımı seviyorum
Sosyal ağlarda paylaş

olm şimdi benim okuldaki durumumun ne alakasi var .. ahem ben kalirmiyim hiç ... kem küm .. .şuna okulunu çok sevdiğinden bilinç altindaki ayrılma fobisinin dış yansıması olarak istemsiz bir iki dersten geçememe desek ?? (yok bu sefer 9 da 6 yaptim .. gecelek donemki hedefim 9 derste 9 :) )[signature][hline]I love my solitude¹
¹Yalnızlığımı seviyorum
Sosyal ağlarda paylaş

euprathes the bard ... hizmetinizdeyim ... ( part time assasinlik yapiom .. sanatta para yok ) ... neyse çok geydik asıl konuya gelelim ... [hline] ya bizim okul bukadar parasizmidir ? nie trial versiyon kullanir ??? allah bilir her kayıt döneminde tarihi geriye alıp çalıştırıyorlardır bu programı :)[signature][hline]I love my solitude¹
¹Yalnızlığımı seviyorum
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi o arka kapi .. okuldu şifre idi şuydu buydu girmeden direk notunu görmek için .. bende okuldan kaynaklanmio saniodum taaa ki şu urlden girene kadar ogis.cc.yildiz.edu.tr/menulist
burada doğru şifre ve donemi girince birdahaki menüden karne görüntülemeyi seçiosun .. yine ordada şifre ve donemi seçince işte yukardaki msg gelio :) okulun karne görüntüleme sayfasi
[signature][hline]I love my solitude¹
¹Yalnızlığımı seviyorum

[Bu mesaj hired_gun tarafından 05 February 2004 02:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

PostgreSQL gibi bedava güzide bir database engine varken, neden Oracle.. Neden böyle bir zamanda Evaluation sürümü ? Çok acınası bu yurdumun universitelerinin IT bölümleri gerçekten..

Stress test deseler, eh be güzel evladım, stress test böyle mi yapılır ? Bunun türlü türlü yöntemleri var. Hem sen cluster nedir duydun mu hiç ?[signature][hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..

-EE
Unix/Linux Sys. Adm., Security Prov., Programmer, IT Depart. PM

Google Search : "Türkiyenin en iyi hosting firması"
Sosyal ağlarda paylaş

Dokuz Eylül 'de geçecekmiş internet üzerinden kayıt olayına.. 2 sene önce adamlara bizzat teklif etmiştim ( o zamanlar rektörlükte çalışıyordum ), yahu gelin biz oturup güzelinden bir uygulama yazalım şöyle böyle diye hevesle, binbir türlü bahane çıkartmışlardı.. Yok hattımız 155 mbit olacak diye.. Ne alakaysa...

Gerçi halen 155 mbit lik bir hattımız yok - ki olsa şaşarım kimin var şu devirde böyle bir hattı ?

Her neyse, yeteri kadar lanet okuduktan sonra sevgili okuluma ve bilişim yöneticilerine, bundan sonra benzer olaylarla forumlarda karşınızda olacağımızı belirtmek isterim. ( bkz. Kaydet'e bastım ve 15 dakika bekledi, sonra da veritabanı hata verdi. )[signature][hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..

-EE
Unix/Linux Sys. Adm., Security Prov., Programmer, IT Depart. PM

Google Search : "Türkiyenin en iyi hosting firması"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...