Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

buglar - oyun ici veya patcher - client..

Zeppelin8

Öne çıkan mesajlar

2 tane seyle cok urastım.. 1 tanesi bi daha karsıma cıkmaz umarım, dierinden kurtulamıorum zaten :P

1.bende patcher acıldıgı zaman downloading patch information da kalıyor. scan ettirip play diyebilmem icin pc ve modeme restart atıp duruyorum.

2.tortage destiny questlerinin son kısmında birilerini oldurmenızı ıstıyor (ısım ve detay vermıyım heyecanı kacmasın, finalide classlara gore deısıyomu bılmıyorum) bu sahıslardan bırını oldurdum ama oldurmus sayılmadım. yarım saat gezındım ettım gecemedım bı turlu. re-spawn falanda olmadı, zaten questi bırakıp bastan falanda alamıyosunuz . neyse oyunu kapatıp actım tekrar gırdım. yine tık yok bu sahıstan. etrafta can sıkıntısından kostururken bı anda onumde belirdi. uzun lafı kısası quest i gecmeyı basardım. boyle bisi basına gelen olursa dırek cıkıp tekrar girsin.

Baska basına garip seyler gelen oldu mu ? Su 1 inci sorunu yasayan varsa kader ortagım yapıcam valla :P
Sosyal ağlarda paylaş

night questi yapıyordum.arkadaşlar muhabbet etmek için gruba davet ettiler gruba girdim.görev için volcano ların olduğu instance a girdim.haritada mob un olması gereken yerde spawn olmadı.instance dan çıktım geri girdim yine olmadı.instance a girerken karakterinize bind etme gibi bir şey var.sanırım o çalışmadı.yeniden bind ı denedim oldu.bu dediğim şeyi known issues bölümüne yazmışlar sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

O ilk problemin security programlarından kaynaklandığını söyleyenler var.Mesela Trend Micro kullanan insanlar bi sebeple söylediğin ekranda kalıyormuş ve kapattıklarında patch yapabiliyorlarmış.Bi kontrol et istersen.

Banada bir iki bug oldu.

Öncelikle shift+f12 quality screenshot almak için deniyor, ben denediğimde oyun crash etti.

Bazen combata giremiyorsunuz.Size saldırsalarda öyle duruyorsunuz.Çözümü relog.

Baya bi yerde stuck oldum ve /stuck hiçbir işe yaramıyor.Çözümü yine relog.

FPS'lerde anlık düşmeler oluyor anlamsızca.100' den 5'e düşüyor 2sn sonra düzeliyor vs.Sanırım optimizasyonla alakalı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...