Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlk izlenimler

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

her ne kadar pvp sevsemde ilk oynayacagım server pve olur. kontrollü pvp yi severim kontrolsüzü değil:) level kasarken kesilmek veya pvp serverda oynamak eglenceli olabilir ama herkes icin degil sonucta. burda insanların bilmesi gereken pve serverlarında da pvp oldugudur belli bir seviyede. bence bu bi çok kişi için de yeterli gibi görünüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Fury (pvp) serverında oynuyorum ,inanılmaz zevkli , şehirler hariç oynun çoğu bölgesinde pvp serbest ama henüz öyle fütursuzca ona buna dalan (lar) görmedim amma velakin ara ara tatlı -hırslı kapışmalar oluyor , kestim kesildim kimseden hakaret küfür ,sözlü sataşma duymadım , illa ki oluyodur tek tük ,benim başıma gelmedi .
hakkaten +18 kuralı var sanırım ,oynun pvp yönü çok agır basıyor ,kuşlar çiçekler böcekler die dolaşmaktansa pvp heycanını yaşamak,karakterine güvenmek , degişen şartlara göre tetikte olmak oyuna zevk katıyor bence..
Sosyal ağlarda paylaş

bu youn shadowbane e benziyor baya, sehir kurarsın, sehire gereken altın,demir, kükürt vs gibi kaynakları elde etmek için madenleri ele geçirsin, her maden için hergün küçük pvp savaşları olur maden belli saatte saldırıya açılır ve 1 saat içerisinde ele geçirene ait olarka kalır tüm gün ve kaynak guild bank a gider. bu nedenle hergün belli saatlerde belli kaynak noktalarında guild savaş takımları pvp için ama pve mantiğinda toplanıp birbirine girer. zaferi o gün kazanan o günkü kaynağı alır.

bu nedele 80 lvl adamlar genelde bu işlerle uğraşır, adam kesip ceset lootlayarak kaynak yaratamayacaklarsa tek yolları bu. pk pvp si yaparak ayakta kalamazlar.

ayrıca şöyle bir durum var bu tip oyunlarda çok pislik pvp yaparsan lowbie lere karşı vs ileride senin guildin bir şehir kurduğunda eskiden edindiğin düşmanlar sana karşı savaşta birleşir ve asla ayakta kalamazsın.

bu nedenle savaşma yeteneği ve becerisi kadar diplomasi de guildler için önemliydi shadowbane de , sanırım bundada öyle olucak. zira diplomasiyi iyi yapmazsan 1 ayda kurduğun şehir bir gecede yerle bir olabilir.
:)
Sosyal ağlarda paylaş

ya henüz oynamadım aoc bekliyorum 23 ünü ama yerli yabancı heryerde izlenimleri, videoları firmanın açıklamalarını.

eskiden shadowbane oynarken bırakıp wow a başlamıştık ve wow da hep shadowbane in bu guild şehri kurma ve kaynaklar için pvp yapma işlerini özlemiştik.

okuduğum yorumlara göre aoc tam da wow un iyi yanları ile shadowbane in iyi yanlarını birleştiricek gibi görünüyor. o yüzden shadowbane den örnekler ile yazdım. umarım doğru çıkar çoğu :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben fütursuz dalan da, küfür eden de gördüm ama böyle karambol pvp ortamında bunlar rutin şeyler. Fütursuz dalmak oyun kurallarına uyan birşey zaten, küfürü de şikayet etmek lazım. Öyle "ne kibar oyuncu topluluğu, pvp serverında kardeşlik ortamı" gibi düşüncelere kapılmayın ondan yazdım, hayal kırıklığı olmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı guild olması veya grupta olanlarda birbirine dalıyormu?

Faction olmayacakmı_

Chimeria lılar ve akilonyalılar aynı faction olmalı.Stigya lılar la pek anlaşamazlar. Hatırladığım kadarıyla. Yılana tapar stigyalılar. (Thulsa doom da başlarındaki herif) Onu kesecez belki de :) )
Sosyal ağlarda paylaş

maxrep said:

Faction olmayacakmı_

Chimeria lılar ve akilonyalılar aynı faction olmalı.Stigya lılar la pek anlaşamazlar. Hatırladığım kadarıyla. Yılana tapar stigyalılar. (Thulsa doom da başlarındaki herif) Onu kesecez belki de :) )

faction olayı yok herkes herkese dalabilio guild ici dahil ...
Sosyal ağlarda paylaş

maxrep said:

Faction olmayacakmı_

su anda faction olayı tam olarak yok, cunku hangi milletten olursan ol, her sehre gidip quest yapabiliyorsun, pvp de de herkese dalabiliyorsun... aynı guild'deki adamı kesebiliyorsun ama aynı party'deki adamı kesemiyorsun... faction olayı pvp de bu yeni acılan culture pvp tipi serverda var bir tek, cimmeria'lılar cimmeria'lılara dalamıyor da aquilonia'lı ve stygia'lılara dalabiliyorlar mesela...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...