Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amerikan Futbolu-Anlayan varsa bı zahmet anlatsın

Merih

Öne çıkan mesajlar

ilk izlediğim maç 3 sene mi oldu 2 senemi öncesinin finali idi o zaman ki spiker çok güzel kurallarıda anlatmıştı. Hiç bilmeyen ben anlamış ve mutlu olmuştum.

Maç sırasında son 15 saniyede 0dan touchdown olmuş ve yıkılmıştım direk ilk defa izlemem rağmen tuttugum takım yenilmişti :P

Tuttuğum takım nasıl belirdi bir oyun kurucuları arada sırada cesaretle topu alıp koşuyordu hoşuma gitti cesareti iki maçın ortasında gene aynı takımdan bir oyuncu kaza sonucu tek tarafı felç olmak üzere ayrıldı sahadan tabe buda beni o takıma sempatik yaptı o ana kadar baya geridelerdi arayı kapattılar ama sonuc hezimet :P

Dur belki maçı hatırlayan olur isimleri hatırlamıyorum çünkü ,
rakibin playmakerı o sene asıl playmakerın sakatlıgı sonrası playmaker olmus vede takımı sırtlamıştı verdiği uzun paslarla cidden adam koşmadı hiç ama super pasları vardı :=)

Nese dediğim gibi futbolda bile az maçta titrediğimi hatırlarım heyecandan o maçta titremiştim izlemesi hoşumöa giden süper bir spor :=)
Sosyal ağlarda paylaş

Hahaha bende Çankaya da oynuyodum zati :P
Sen hangi takımdaydın?
ben gıcıklıgına atılan yandan gelip kafa koymalardan bahsetmiştim Ra :D sanırım beni anlarsın yani bu oyunun pit liklerini bilince adamın kırmadıgın yeri kalmaz...
Zaten Hacet de çogu maçını bu şekilde kazanıyo...
Karşı takımı revire çevirerek...
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında çok oynamak isterdim ama bir qb için bile fazla zayıfım :=) yane sonucta en az fiziksel tepkiye maruz kalıyor olsada o tepki bile beni bitirir :P

O nedenle Bizim unide takım olmamasına seviniyorum zaten oynayamıycam ehehe

bu arada 55 kiloyum yane o kadar önemli değil diyen çıkmasın ehehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...