Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş - Ankaragücü

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

İbonun düşürülmesine penaltı verseydi hakem çok ucuz olucaktı.
Hakem sadece Sergen'e yapılan faullerde yanlış karar verdi buda Sergen'i yıldırdı.
Onun dışında hakem iyiydi.
Zago sarı gördüğü pozisyonda kırmızıyı haketmişti.
Maç sonrası Sinan Engin saçmaladı.
Ankaragücünü tebrik ederim zaten adamlar üstün oynadılar bizden.[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

peh azmo olur mu bea :P bir gençlerli nasıl olurda ag'nin oynadığı takımı savunmaz ehe

zaten maymun bladesinger yüzünden 2 saat kuyrukta bekleyip maç başladığı an anca içeri girebildik. üstüne maç berabere bitti. üstüne ankaragüçlülkerin dağılmasını bekleyip bizi 30dk geç çıkardılar stattan lol!

var mı böle bişi ya. dünyanın en manyak piskopat şerefsiz gaspçı katil hırsız taraftarının dağılmasını beklediler aehuea. biz çıkınca direkt taksi yaptık allahtan. metorunun oraya pusmuşlar doğal olarak milleti dövmüşler telefon cüzdan ne varsa almışlar başka yerlerde bıçaklamalar olmuş vs vs

kısaca ankaragücüne ve taraftarına koyiim. en büyük gençler :P

bu arada luceye de koyiim. ilk defa böle bişi diorum ama bu maçta çileden çıktım ya. forvetsiz başladı adam. yasine koyiim ya. ümiti oynatsana. serdarı kanatta oynatıyorsun offf of ne diyeyim ki. giunti olmayınca sergen dövülüp oyundan düşünce solda ibo yerine serdar oynayınca. bi de yasin efendi diye biri kadroda olunca orta saha diye birşey kalmadı tabi takımda.

birdahaki maç ahmed hassan ibo sergen tayfur okan/kaan ümit olmalı orta saha. forvete de sinana koyiim serdarla başla daha iyidir ya hatta alicansunla filkan oynasın. ilie de sonradan girip döktürür yine. bu maçta da çok beğendim. ama daha güçlenmesi lazım
Sosyal ağlarda paylaş

rhueauhuae sen ne zevk alıcaktın lan bundan
sonra gelip bende seni dövecektim olay olucaktı falan filan

maçtan sonra ankaragüçlü war mı etrafta diye arkama saklanarak yürüdün ya
bunuda açıklamıyım diyordum açıkladım

ayrıca raider yorum yapamaz 90 dakkalık maçın 15 dakkası kadarını izlemiştir
hep beraber maçın çoğunda kale arkasında bağırmak ve karşı tarafla atışmakla geçirdik
pek sahaya bakamadık :P
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bütün sayfaları okudum ve çüşş diyorum.
Yapmayın ya,tamam ibonun pozisyonu görmedi adam vardı ama o tümerin pozisyon nasıl ofsayt ya!Şaşı mısınız nesiniz arkadaş ya?
Hatırlıyorumda birkaç yanlış karar verilmiştide Fb nin bir maçında yer yerinden oynamıştı.H. Bilal Kutlu Alp falan Fb yi lekeliyorlar falan diye yaygara çıkarmıştı...
Bunlar olsa artık Mhk yi imha eder bunlar[signature][hline]Every girl that I f*cked tried to make me satisfied.
Sosyal ağlarda paylaş

Harbi harbi yeter. Adamlar profosyönel boks turnuvası yaptılar resmen. İbrahim'i hele öldürdüler. Penaltı yok Gol yok. Adamların attığı gol ofsayt. Bırakıyorum ya izlemiyecem artık hiçbir maçı. Lige zevk gelsin diye ne hâle düşürdüler yahu?? Yeter ya biz çıkmayalım maçlara puan farkı 0 lansın öyle çıkalım. En azından lige"tad"gelirmiş. Yeter be olmaz ki bu kadar şey. Sana ne kardeşim? İyi giden bir takımı bu kadar aşağıya çekmek hangi Ligde olmuş?[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hala anlamadınızmı turkiyede normal bir lig tarafsız bir lig heyecanı yasanmaz herkez para amaclı babasını bile satar turkiyede ornek istiyosanız alın size kocaman bir ornek GENCLERBİRLİGİ gecen sene bence sampiyonlar ligine kesin gitmeliydi hatta lig sampiyonu bile olabilirdi o kadar yukselememesinin tek nedeni taraftarının az olması ve yeterince para getirme sansının olmamasıdır... Bu yuzden kimse bana bu ligde saibe olmadıgını soyleyemez eger hala itiraz ediyosanız size ornekleri cogaltırım...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

biri benden ornekleri cogaltmamı istemişti sanırım...
Bi ara bursa,genclerbirligi ve istanbulspor ayrı ayrı zamanlarda cok iyi durumdaydılar neden bunlar su an cok kotu durumdalar..
trabzonun anadolu klubu olarak basardıgını neden bi baska klup basaramıyor cunku futbolda donen paralar cok arttı ve bu paraların gelirinin buyuk bir kısmını buyuk kluplerin taraftarları saglıyor, we herkez(federasyondakiler mhksindekiler) bu pastadan pay almak istiyor.. Bu arada neden federasyon yukselmeye calısan anadolu kluplerine yardımcı olacagına kostek oluyor... Peki hiç dusundunuzmu neden hakemlik meslegine talep neden son 3 senede cok buyuk bir hızla arttı cunku alınan paralar fazlalastı yoksa kimsenin orda o buyuk stresi yasayıp ailelerine kufur yemek istemez die dusunuyorum...Ve bu kadar hakemimiz warken bu kadar FİFA KOKARTLI hakemimiz warken neden hiç bir hakemimiz avrupa sampiyonalarına yada dunya sampiyonalarına cagrılmıyor cunku fifa bizim hakemlerimize ve fedarasyonumuza guvenmiyor...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Unutmayalım ki turk takımlarının avrupada ii yerlere gelememesinde en buyuk etken hakemlerdir cunku bizim hakemlerimiz buyuk takımların oyuncularından korkuyor ve itiraza bile bi şey demiyolar fakat avrupada hemen kart gosteriyolar..
Ornegin italya liginden mac izlerken adamlardan kemik sesleri tekme sesleri gelior hakemler faul bile calmıyor sadece oyunun skorunu etkilecek hareketlere kart veriolar (oyuncu sakatlamak kontra atak kesmek vs...)fakat bizim hakemlerimiz enkucuk darbede sıcak temasta hemen faul calıyolar ve eger birini oynatıp taraftardan tepki yerse hemen otekini ki oncekinden bile yumusak oluyor genelde hemen faul calıyor...
Biz boyle hakemlerimiz oldugu surece hep kendi ligimizi konusmaya mahkumuz...
Bu arada deginmeden gecemicem uefada bize yasattıkları heyecan için gsye gercekten tesekkurler...
Milli takımımız belki ucuncu oldu ama unutmayalımki bu yaz AVRUPA SAMPİYONASINDA YOKUZ... Bu afffedilemiyecek bir hata...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 06 February 2004 23:15 tarihinde demiş ki:
frikik pozisyonu (sergen için penaltı demek)

kopma hakkımı kullanmak istiorum memur bey[signature][hline]a.k.a wicked
Kenderleme, 28 January 2004 23:01 tarihinde demiş ki:
geçen sene 6S olduyduk bu sene de G5 olduk galiba :P
Girin girin hepinizi beklioruz!: e-all
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...