Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Official Pre-Download ve Early Access Konusu

tantun

Öne çıkan mesajlar

Bunu daha onceden solemıstım tekrar anlatayım.

Arkadsalar sımdı o 9$ key olayı oyunun fıyatları daha acıklanmadan once bundan baya bı once pre order olarak gamersloottan acıldı. 9$ verınce sadece gamersloottan sıra almıs oluyordun oyunun keyını felan vermıyorlardı. Sonra oyun fıyatları acıklanınca onceden 9$ veren ınsanlar ıcın balance kısmını yanı kalan kısmını actılar 39$. Sımdı hepsını kaldırıp 48$ olan oyun fıyatını koydular.
Sosyal ağlarda paylaş

evet aynen öyle. bi karışıklık var. ben funcomdan istedim dün sabah ve aslında içinde key içermesi gereken email 10 dakka sonra geldi. ancak key yoktu ve not olarak en kısa zamanda yollayacaklarını söylemişler. ama tabi bunu dün yollayamadıkları için ve bugünde early access olayı kapandigi için artık gelecek key ile sadece hediyeleri alabilecem anladıgım kadarıyla.

Email atmıştım zate keyim niye gelmedi diye cevap yazdıklarında bi sert cevap da ben yazicam geri. hakkımı yediler benim pffft:)

o sitelere güvenmemek lazım kanımca. cünkü yolayacakları key ile register yapilabilecek ama orda bilmemne kadar para verip early access olayı yapılamıcak artık. ancak zate early access girişi yapılmış key verirlerse ki bilmiyorum olur mu öyle şey o olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

oha gamersloot cosmus, eu fiyatı 48 dolardı, simdi pre order 62, balance 53 dolar diyor ne demekse...

o degil de, benim order history de, eu pre order ve eu balance yazıyordu, simdi girdim order history de us balance yazıyor sadece... onceden eu pre order ve eu balance seklinde alanlar bir bakabilir mi, sizde de oyle mi diye... eu pre order key im geldi, account'umu da actım da, simdi retail key olarak us key'i gelirse ne yapıcaz ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...