Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

solidhammer said:
4Ever said:
oha nolmus lan rogue assas. talent cok hosuma gitti :) hatta hepsi hosuma gitti sanki biraz imba oluyoruz

sende bide furry warriorun sondan bir önceki talentına bak sonra düşün :D verdiğim linkte diğer classlarında talentları var

onu zannetmiyorum öyle olcagını nerf gelir :D
Sosyal ağlarda paylaş

valla benim düşüncem şöyle diğer topicte yazmıştım burayada copy paste yaptım:

yanlız o silahları aldınmı eline hızları %20 düşecek yani 4.5 saniye swing time ı olan 2 tane silahla oynıcaksın elinde ve off hand gene %75 dmg ile vuracak. White dmgte öle çok ahım şahım bir dps artışı olmayacağı kanısındayım ayrıca az canı olan trash moblarda sen 4.5 saniyedevurayım rage alıp bloodthirsty çakıp rampage açayım fln diyene kadar mob ölebilir uzun combatta dps artışı sağlar tabi ama ^^
Sosyal ağlarda paylaş

ben öyle düşünmüyorum hunger of blood 30 energy harcıyor ve 3 kere staklemen için 90 energyi gidiyor ve 10 saniye üstünde kalıyor diğer talentta evis yada envenom vurdunmu slice and dice açıyor full time lı ancak zaten 22 saniye slice and dice açtınmı rahat rahat yetiyor combatta sana okadar da önemli değil ki çünkü zaten mutilate vuracaksın bol bol combo gelicek +3 +3 arada bi slice and dice atarsın. Ama blade fury hem aoeyle dpsini uçuran bişey hemde %20 speed artışıyla single target bile oldukça etkili ayrıca mutilateinin hasarını sub'a 5 puan yatırarak %20 artırıyorsun yani her iddasına girerim bu senin dediğinden pve de daha etkili
Sosyal ağlarda paylaş

Xo said:
Shadow Dance falan çok hoş ya =)

ewt combat build aoede furry warriorları bile zorlayabilcek bir hale gelmiş. ( beleşçi warriorlar whirlle 4 target a birden vuruyo bide swiping strikeları var beleşten + cleave etc :P ) Pardon combattaki murder Spreeden bahsediyorsun sandım :D isimlere henüz alışamadım yeni talentların ^^

Yanlız farkettinizmi subtada assasinaitondada dagger kullanmak nerdeyse zorunlu hale getirilmiş assda zaten mutilate için subtada BS ve Ambushun energyi 15 düşürüyosun
Sosyal ağlarda paylaş

Darkthrone said:
Marveloth said:
Mage:
1- Sheep demek
2- Int buff demek
3- Scorch
4- Aoe damage
5- Yemek demek
6- Portal demek

Ben yemek, portal dışında ek olarak DMG yapıyorum. Sizin gördüp oynadığınız mageler crap olabilir ama mage class bu kadar aşağılanamaz. Lütfen

Ben mage i yermemistim. Övmüstüm. Ama nedense damage verdigini yazmak aklima gelmemis :)Beynima kazindi artik "sen dps yapamazsin, sen dps yapamazsin"
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben hic ne dalga gecerim mage ile ne dps sini kucumserim. hatta warriordan sonra oynamasi en hosuma giden class. ama ozellikle mage oynayanlar oyle bir acindiriyor ki, wow forumlarinda "kucuk emrah" adini alcaklar. hatta sadece kendileri hakkinda olsa gene iyi, warlock konusu acilsin ilk whiner mage, rogue konusu acilsin ilk whiner mage.

serefsizim bliz de olsam su mage postlarindan sonra icim ciz eder veririm pyro instant + 5k default dmg diye skilli.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kaç classa dikkat etmiştim,aslında mage ve druidim olduğu için onlara dikkat ettim sadece,ama dengeler çok değişecek gibi.En azından mage dpsinde yüksek bir artış bekliyorum.Feral druidler de yeni talentlarıyla ccden kurtulabilecekler artık,bize de beast within geliyor ^^
Sosyal ağlarda paylaş

45 energy backstab pew pew. zaten HPlerde TBC geçişi gibi bir artış olmayacak, açıklandı. şu an pvp geared warlock 14k falan oluyorsa max, 17-18k olur heralde max WoTLK ile.

http://war-tools.darlinganime.com/index.php?t=rogue.8472&b=9c53031053zx50253030230120050135201251

Ambush, Cold blood evis negzeldi pretbc :(
Sosyal ağlarda paylaş

öyle deme ya :p onun muhabbeti var bizde. arkadaşlar ile toplaşıp oynarken warlock arkadaş mage duellerinde çok kafa yapıyordu. "owww lanet olsunnn deathcoile basıcam şimdi, uff tuşa basışıma gel buram buram skill ulan" modunda sürekli fsdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...