Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Quest Yardımı

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

GwindonSurion said:
Quest yardımları da bu konuda toplaşsın şimdilik open betada server:1 deki arkadaşlar Pool Of Black Blood questindeki The Greater One ı öldürmemde yardımcı olacak biri varmı? lvl 13 lazım zor yer çünkü quest yoksa alırız =)

nick: Gwinerosa (Demonologist)

zor be adamım, ordaki adamlar lvl 16, teker teker çekiyosun dikkatli olursan, ama son adam yani Greater One'in yaninda 3 add'i var.. Ayrıca çok hızlı spawn oluyorlar, yani birer birer öldüreyim ama ben de öleyim tekrar geleyim demek imkansız.. Ben hepsini öldürdüm, dışarı çıkayım dedim ilk girdiğim koridor tamamen respawn olmuş!! doh :S topukladım kaçtım...

ama 3-4 kişi bulabilirsen belki olabilir, kolay gele..
Sosyal ağlarda paylaş

eheheh, gwindon oyle bi durumda gordugun herkesi party'e invite edicen ya, aynı seyi kesmek icin parti yapmak yerine ilk vurusu yapıp mob'u calmaya calısıyo tum sefiller eheh =), party'e aldıktan sonra da hic konusmuyorlar, mantıken hicbir sey degismiyor yani =), ama herkesin kill'i herkese yarıyor =)... ben gittim mal gibi server 4'te actım =), kimse yok mu yaw server 4'te eheh...

edit: gwindon, yazdıgını yanlıs anlamısım, sen bana bakma, kafam sacma sapan benim bugun eheh =)...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...