Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hemşerim nerdensin?

Killer

Öne çıkan mesajlar

orb effect olayı şu ki effectten dolayı(öeh) orb itemleri yanyana kullanamayabiliyorsun.Mesela sy çok problem bir itemdir attack vermiyor şeyetmiyor deme kraldır :D

bak life steal itemleri ne olursa olsun diger orbun üstünü kapatır.(vladmir hariç o orb değil.)

ayrıca eye of skadi adlı itemin recipe te orb yazar ama değil alıp rahat rahat kullanabilrsn sy ile falan.

sen orb yazan 2 itemi aynı anda yapma yeter :D
Sosyal ağlarda paylaş

PassivE_KesH said:
orb effect olayı şu ki effectten dolayı(öeh) orb itemleri yanyana kullanamayabiliyorsun.Mesela sy çok problem bir itemdir attack vermiyor şeyetmiyor deme kraldır :D

bak life steal itemleri ne olursa olsun diger orbun üstünü kapatır.(vladmir hariç o orb değil.)

ayrıca eye of skadi adlı itemin recipe te orb yazar ama değil alıp rahat rahat kullanabilrsn sy ile falan.

sen orb yazan 2 itemi aynı anda yapma yeter :D

bahsedilen şeyin ne olduğunu bilmemekle birlikte world of warcraft olabileceğini düşünüyorum. Yukarıdaki yazıdan da özet olarak, oyun, item vs kültürümün olmadığını farkediyorum. Hatta lance ve onun cafe tayfasıyla aynı ortamda kaldığımda kendimi Xen gezegeninden gelme bi yaratık olarak hissediyorum.

iyi akşamlar diliyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...