Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eric Clapton

canjovi

Öne çıkan mesajlar

Bu efsane icin hic bir topic acilmamis .... bari acaigim dedim ve dusuncelerinizi aliyim diyorum ayrica bilmiyenler icin bence en guzel sarki davsiye edicegim sarki
Eric Clapton - Crossroads dur ayrica Blues/Rock yine super otesi konusuyo
Dusuncelerinizi ogrenmek isterim bazilari der cok abartiliyo bazilari der eric clapton is god[signature][hline]"Who needs new bands? Everyone knows that Rock n Roll attained perfection in 1974. It's a scientific fact." Homer Simpson
"Blues is the Roots , Everything else is the Fruits ! " Willie Dixon

[Bu mesaj canjovi tarafından 05 February 2004 11:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eric clapton çok büyük adamdır,ayrıca benim için de önemlidir çünkü benim rock adına dinlediğim ilk şarkı Eric Clapton - Blues Power'dır.babamın kaseti vardı o şarkı çalınca yatağa çıkıp tepinmeye başlardım..

Unplugged albümü en sevdiğim albümüdür..ayrıca Knockin' On Heaven's Door yorumu da müthiştir,kesinlikle tavsiye ederim..[signature][hline]dağılın burda görülecek bişey kalmadı,herşey kontrol altında!!!

[Bu mesaj Fragrant tarafından 06 February 2004 09:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
darkwingduck, 06 February 2004 16:51 tarihinde demiş ki:
gelmiş geçmiş en iyi akustik gitar çalan insan oğludur

Al di Meola var. :)[signature][hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

Eric Clapton.. Cream deki hali bence de en sevdigim donemi....
birde soyle birsey var Eric Clapton Saci nekadar cilginsa okadar guzel caliyomus cidden dikkat edin boyle bir teori var[signature][hline]"Who needs new bands? Everyone knows that Rock n Roll attained perfection in 1974. It's a scientific fact." Homer Simpson
"Blues is the Roots , Everything else is the Fruits ! " Willie Dixon
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...