Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Open beta.. Performans ve Oyun.

Zeppelin8

Öne çıkan mesajlar

Benim de kafam çok karıştı. Yeni nesil oyunları (Assassin's Creed, Gears of War vs.) high-medium arası sorunsuz oynarken, Age of Conan için minimuma çok yakın bir sonuç çıktı.

İşlemci gerçekten aşağıdaki resimde gösterildiği gibi performansı bu derece etkiler mi? Bir de bu sistemle oyunu oynayabilir miyim? :)

Sosyal ağlarda paylaş

pekaziz said:
Benim de kafam çok karıştı. Yeni nesil oyunları (Assassin's Creed, Gears of War vs.) high-medium arası sorunsuz oynarken, Age of Conan için minimuma çok yakın bir sonuç çıktı.

İşlemci gerçekten aşağıdaki resimde gösterildiği gibi performansı bu derece etkiler mi? Bir de bu sistemle oyunu oynayabilir miyim? :)

oynarsın, high detail olmaz tabi kısarsın arkada program çalıştırmazsın oynatır.
Sosyal ağlarda paylaş

Drunkmasta said:
okay maybee the lagg is okay... maybee the people that are hitting me from a place that i cant hit them is okay.... maybee the people i cant even see because of there divine exploitness of a beta ... but for ****s sake do somthing about it and let us know whats happening! lol (tips...glass to funcom) this is what im paying you for

89.00 for collectors edition mamouth mount
15.00 file planet'
5.00 early action
10.00 pre order for rhino mount best buy
400.00 8800gt sli
109.00 2 gb ram from new egg i love you

all for you funcom so show me some love for ****s sake lol

heh beta bitti millet başladı içini dökmeye
Sosyal ağlarda paylaş

system requirement lab baya bi yalan. yukarda gwindon un yazdigi sistemde 8000 serisinin en iyi karti var islemciside baya bi overclocklu, quad olmasi bir seyi deistirmior simdilik. Belki driverlari belki isletim sistemi belkide client yuzunden oynayamiyor adam.

3 yillik pc ler bile low da stabil oynayabilirken yukaridaki sistem fps spikelar yuzunden kipirdayamiyor bile. duzelicek sabir. release den sonrada bekledigi performansi alamayanlar olursa(gidip 7000 serisi bi kartla high oynamaya calismayinda) yeni driverlari indirsin olmadi format atsin. kesin diye bir sey yok ama mesela 2GB ram ile vista kullananlar xp ye gecsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar. Ben makinemi upgrade edecektim. Belki 1 seneye yakında bekleyebiliridm ama şimdi düşünüyorum. Bu sebeple. ram i yükselttim. hizli bir Harddisk aldım ve ekran kartım palit 7600gt idi. şimdi 9800gtx alıyorum.
Konfigürasyonum;
Processor
Model : AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 3800+
Mainboard : ASUSTeK Computer INC. M2N
Front Side Bus Speed : 2x 1.00GHz (2.01GHz)
Total Memory : 6GB DDR2
Memory Bus Speed : 2x 335MHz (670MHz)
Adapter : NVIDIA GeForce 7600 GT (256MB DDR3, PCIe 1.00 x16, PS 3.0, VS 3.0)
ST3120026AS 120GB (SATA150, 8MB Cache) : 112GB (C:) (D:)

Operating System(s)
Windows System : Microsoft Windows XP (2002) Professional 5.01.2600 (Service Pack 2)

PU A0400 . Power-supply 9800gtx i kaldırır dedi bir bilgisayar firmasında. sizin fikriniz ? kaldırı mı? 400 wat power suplly.
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle birşey okudum AoCWiki'de:

said:
This is generally touted as the "If you can run this, you can run Age of Conan" test.

Note that this has nothing to do with the maximum settings for Age of Conan, it's simply that if you can play Oblivion, you're (likely to be) able to play Age of Conan. However, what the requirements to play the game in maximum settings have yet to be revealed.
Sosyal ağlarda paylaş

maxrep said:
Selamlar. Ben makinemi upgrade edecektim. Belki 1 seneye yakında bekleyebiliridm ama şimdi düşünüyorum. Bu sebeple. ram i yükselttim. hizli bir Harddisk aldım ve ekran kartım palit 7600gt idi. şimdi 9800gtx alıyorum.
Konfigürasyonum;
Processor
Model : AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 3800+
Mainboard : ASUSTeK Computer INC. M2N
Front Side Bus Speed : 2x 1.00GHz (2.01GHz)
Total Memory : 6GB DDR2
Memory Bus Speed : 2x 335MHz (670MHz)
Adapter : NVIDIA GeForce 7600 GT (256MB DDR3, PCIe 1.00 x16, PS 3.0, VS 3.0)
ST3120026AS 120GB (SATA150, 8MB Cache) : 112GB (C:) (D:)

Operating System(s)
Windows System : Microsoft Windows XP (2002) Professional 5.01.2600 (Service Pack 2)

PU A0400 . Power-supply 9800gtx i kaldırır dedi bir bilgisayar firmasında. sizin fikriniz ? kaldırı mı? 400 wat power suplly.

psu nun modeli markası ne ki?

o/c yapmadığın sürece kaldırır tabi. PSU'nun kaldırmadığı durumlar overclock durumları genelde diğer durumlar zaten stabil. Ama PSU adiyse pörtleyebilir.

http://extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp

burdan hesapla istersen.
Sosyal ağlarda paylaş

Zeppelin8 said:
stabil olmayabilir 400 watt la kaliteli olsa bile. aopen'in cok iyi oldugunu sanmıorum bok atmiyimde. tagan silverstone falan dusun bence. ya da gt gts lere bak yeni nesil. g92 olanlar daha az power tuketiyo bildiim kadarıyla.

not: 6gb ram var. 4 slot vardır heralde tumu dolumu?

2 gb dan 3 ram olabilir

bende aopene güvenmem açıkcası.
Sosyal ağlarda paylaş

yine aklıma geldi ekliyim. ati ve nvidia'nın yeni kartları gelıcek hazıran temmuz gibi. gtx e deli gibi bi para verirsin su anda power supply alırsın vs vs yine cpu'un yuzunden cok performans kaybedersin.eger daha ekonomik davranıp gidip bi tane 9600 gt falan alırsan (200$+kdv civari) orta seviye detaylarla 1280*9060 falan gibi bir cozunurlukte rahat oynarsin.
dedigim kartı alıcak olursan 512 mb lıktan al. 1gb icin yersiz yere 30 40 dolar fark verirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...