Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Uo Diyalogları

elaidi

Öne çıkan mesajlar

said:
HerenIstiaron, 06 February 2004 00:46 tarihinde demiş ki:
o başka onu ben yazmadım , ikisi farklı şeyler ,
Osman öldürür , bir de Osman çalar

karıştırmışım özür dilerim editledim ztn farkındaysan :)[signature][hline]Cyraxia Rha'lad-Rw Realm Nebula (Quann) MixReborn LostMyth
MoLLy-Snn
Saykoo-Rw Realm
Oy asiye asiye tütün koydum kesiye...
Sosyal ağlarda paylaş

Zeb bizim Komik serimize ne olcak devam edecekmiyiz? Edelim edelim. ;)[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Sosyal ağlarda paylaş

Yine SNN forumlarinda UO'da esya satip almak icin konulmus olan bolum vardi. Sali pazari idi galiba adi. Son zamanlara dogru pek ugrayani olmuyordu. Neyse efendim konuya gelelim. Arkadasin biri oraya bir konu aciyor. Satilik Magicallar diye. Yazmis +15 katana +10 viking hede hodo siralamis bir suru esyayi. Hemen sonra 4-5 mesaj gelmis ben suna talibim ben buna vs.

Sonra konuyu acan arkadas bir mesaj atmis. Arakdaslar bu esyalar bende yok, ben buranin dahayla kullanilip kullanilmadigini merak etmistim. Denemek icin boyle bir mesaj attim diye.

Bu mesajdan sonra bir baskasi bir mesaj atmis eger satmadiysan +15 katanaya talibim. Hemen ondan sonra bir baska esyaya da baskasi talip olmus. Mesajlar arasinda da saglam saat farki var. Konu sahibi tekrardan bir mesaj atmis, arkadaslar deminki mesajimi gormediniz herhalde bu esyalar bende yok diyorum, denemek icin attim bu mesaji diye.

Ama ne mumkun ben takip etmeyi biraktigimda post sayisi 20'yi gecmisti. Hepside istemeye devam ediyordu.[signature][hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infeqted, 06 February 2004 16:46 tarihinde demiş ki:
hahah bu efsane hakkaten

-aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanaber abi
-xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxiyidir

bu macroyu uo loop'a koyup xxxxxx aaa falan yapmanın bir diğer geiyği

+++-+-+- hayır gm bey speed yapmıyorum ne alakası war[signature][hline]Cyraxia Rha'lad-Rw Realm Nebula (Quann) MixReborn LostMyth
MoLLy-Snn
Saykoo-Rw Realm
Oy asiye asiye tütün koydum kesiye...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...