Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adventure Oyun Tavsiyesi

Spidee

Öne çıkan mesajlar

ha yok koşamıon atlıyamıosun yürümeyi demem ragmen ilk önce çift tıklayarak kosuluyo diyosun. sonra yok efendim oyun oynamamışın daha önce diosun. amacın yardım etme amaçlı degilse ukalalık yapmaksa git başka yerde yap yardım isteyen soru soran insanlara acaip cevaplar verme o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Luriel said:
ya ben bu başlıktan gördüm Siberia yı indirdim ama su koşmaları hızlandırmanın yolu yok mu sinir hastası olacam zone deiştirene kadar.

koşmaları hızlandırmanın yolu yok mu demişsin, ben de çift tıklayınca hızlı gidiyo dedim işte.

neyse hala yazabildiğine göre klavye falan sağlam. az daha sabredersen biticek oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Overclocked'un oynanış tarzı ve hikayesi oldukça ilgi çekici fakat oyun keşke biraz daha akıcı olsaymış, örneğin bir telefon edeceksiniz boşu boşuna 20 saniye animasyon izliyorsunuz -izlemek istemiyorsan geç diyeceksiniz fakat her seferinde yapmak bayıyor insanı- Bir de konuşmalar çok donuk kalmış, karakterler konuşurken arada çok bekliyor felan bi garip ama adventure'a susamışlara kesinlikle tavsiye edilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...