Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

siz olsanız...

elle_iphe

Öne çıkan mesajlar

Ya siz hiç film seyretmiosunuz galiba ??!!yani hakkaten bu kadar keskin deil düşüncelerim ama arkalrda biyerlerde hani sanki gözünüzde leke vardır onu yakalamaya çalıştıkca kaçarya öle işte beni rahatsız edio...ama ben bekçiyi tanımıyorum tabi günahını almiiiim..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada o cin topiinden sonra...cinden korkanlarmı daha deli yoksa başımıza gelebilicek olaylardan korkanlarmı...orada kimseye anormal muamelesi yapılmıo çünkü olmıycak bişi zaten...ama bunlar olabilicek şeyler daha 2 ay olmadı koca bina bombalandı???!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Elcia, 04 February 2004 15:07 tarihinde demiş ki:
Ya siz hiç film seyretmiosunuz galiba ??!!yani hakkaten bu kadar keskin deil düşüncelerim ama arkalrda biyerlerde hani sanki gözünüzde leke vardır onu yakalamaya çalıştıkca kaçarya öle işte beni rahatsız edio...ama ben bekçiyi tanımıyorum tabi günahını almiiiim..

lenslerini değiştirme zamanın geldi , lens yoksa gözlerini değiştir düzelir[signature][hline]Paticik Album Resimlerim.
Istiaron
Sosyal ağlarda paylaş

korku filmi.. böle gerçek die fln masalları bile var..
bana 3 sene önce biri anlatmıştı sonra filmini izledim ilginç yani.. insanı paranoyak yapıo..
sadece 1 ay aynaya bakamamıştım ama irkilme olmadı.. çocuk hikayeyi öle bi anlatmıştı ki.. filmi izleyene kdr bi tırstım da sonra bişi yok yani[signature][hline]şu anda istediini yap! nasolsa bigün yaptıın herşeyden pişmanlık duyacaksın!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...