Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Köprüden Önce Son Çıkış.

tellos

Öne çıkan mesajlar

Şimdi isim güzel hakkte evet ama yazını içerigi boş biraz zaten başlıgı da birinin ktabınıa koymak istedigi isimdi sanırım ordan hatırlıyorum
şu an böle bi canım sıkıldı yazdım öelesin boş amatör ötesi gay bi yazı işte..

Gecenin gündüzden ordan burdan siyahtan beyazten bahsetmeden direk giriş yapan bi yazı niye yok aq direk ben şunları hissediyorm diye yazmıyolarda, yok şu gece şurdan karanlık bu şey olursa azcık aydınlarım hele bi de seviglim bana versin ömür boyu güneş olur gibi cümleler kuruyolar?
işte bunun cevabını anladım bügün demmeki tek sorun bi kız bi erkek biri deilmiş yada bi konu diilmş insan neyin sorun oldugunu bilmeyip sorun eder ya bişeleri öyle bi ruh halindeyken yazılılırmş bunlar.
canım sıkkın tabi bu sıkıntılı durumu dahada güzel renklendirmek için sigara ve muzıkte ekleyelim msn i kapatalım biraz herşeyden uzaklaşıp kendime bakıyorum ne kadar şey eksik diyorum ne kadar az geiyo hayat bana bi çıkış lazım diyorum bi ''u'' donuşum vardır benm hep soyledigim hayatta donmem gereken hep o yolu bekledim gelse donsem diye
gidiyiyom gidiyom bütün yolları o viraj gelmedi bi türlü hala nedensiz sebepsiz gözyaşı var içimde,içimde deil lan dışımdanda akıyo bazen dert bi insan bi olay diil bunu anadım herşey dert ya bazen biriyle dalga geçtikten sonra bile üzülüyorum neler takımlıyoki aklıma
peki ne zman düzelcek
yada o düzelme diye bişi varmı olcak mı hakkaten ya olmassadan da korkmuyorum artık
bekledigim o '' u'' donuşünüde yapamıycam artık biliyorm hatta artık donup bakacagım bi yol bile kalmadı dümdüz ilerliyorm şimdi öyle bi yerdeyimki ya atıp atıp devam atcam o belirsizlitek gözyaşı ve sıkıntı ile yada son bi çıkışım kaldı ordan dönüp sahte ''u'' donuşumu yapcam hayata olur belki ınanmasamda kendime, guvenmesemde yollara, sevmesemde virajları, gircem bu son çıkıştan :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...