Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

piercing yaptirdim ahu

tunca

Öne çıkan mesajlar

said:
tunca, 29 January 2004 18:11 tarihinde demiş ki:
.

[Bu mesaj tunca tarafından 29 January 2004 18:12 tarihinde değiştirilmiştir]

Ya daha tüyü bitmemiş cocuksun bu ne piercing filan . saçma özenti derim ben buna. herşeyin doğalı güzel. hadi onuda boşver . piercing bu demir filan takıyorsun bence zararlı ve saçma .[signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler daha yas kemale ermeden geyik yapmak kolay azicik buyuyun ise gidin is gorusmesine gidin gorursunuz.

Acikcasi bana boyle bir adam gelse cok farkli bir is degilse(reklamcilik sanatci...) kesinlikle ise almam ve supriz gercek dunyada kimsede almiyor.

Acikcasi uzun uzun yok jole yok bilmemne geyigi yapmayin insanlar yasadiklari ortama uymak zorundadirlar burda yaptiginiz geyik dunyanin fikrini degistirmez.

Hele bu kucuk yasta yapmasi daha kotu umarim kalici birseyler degildir bu.

Sunuda soyliyim bence kotu olmus ama ben kafasina kupe haric demir takan birini begenemem oda ayri.

Neyse kizicaklar olucak ama gercek hayat boyle.
Sosyal ağlarda paylaş

tuncanın piercing yaptırması size niye bu kadar dert oldu anlamadım..
adam buraya yazmıs fikirlerinizi istemis
ben piercinge karsıyım,guzel durmamıs vs vs gibi insanca fikir belirtmek cok mu zor?

erkek adam vucudunu delmez,ozentisin,saçmalıyosun,daha cocuksun,bu yasta piercing ilerde ne boksa vs vs vs

kendi fikrinizi empati yaparak soylemek cok mu zor bisey?
Sosyal ağlarda paylaş

Iyide adam olay hakkinda yorum yapilsin diye yazmis benmi yanlis anladim geriye kalan 100 kusur mesaji yazanlarmi yanlis anladi yoksa bir senmi dogru anladin

said:
Bathory, 29 January 2004 18:48 tarihinde demiş ki:
tuncanın piercing yaptırması size niye bu kadar dert oldu anlamadım..
adam buraya yazmıs fikirlerinizi istemis
ben piercinge karsıyım,guzel durmamıs vs vs gibi insanca fikir belirtmek cok mu zor?

erkek adam vucudunu delmez,ozentisin,saçmalıyosun,daha cocuksun,bu yasta piercing ilerde ne boksa vs vs vs

kendi fikrinizi empati yaparak soylemek cok mu zor bisey?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
onlyreal, 29 January 2004 18:46 tarihinde demiş ki:
Beyler daha yas kemale ermeden geyik yapmak kolay azicik buyuyun ise gidin is gorusmesine gidin gorursunuz.

Acikcasi bana boyle bir adam gelse cok farkli bir is degilse(reklamcilik sanatci...) kesinlikle ise almam ve supriz gercek dunyada kimsede almiyor.

Acikcasi uzun uzun yok jole yok bilmemne geyigi yapmayin insanlar yasadiklari ortama uymak zorundadirlar burda yaptiginiz geyik dunyanin fikrini degistirmez.

Hele bu kucuk yasta yapmasi daha kotu umarim kalici birseyler degildir bu.

Sunuda soyliyim bence kotu olmus ama ben kafasina kupe haric demir takan birini begenemem oda ayri.

Neyse kizicaklar olucak ama gercek hayat boyle.

İş dünyasının belli gereklilikleri vardır. Sen iş görüşmesine takım elbiseyle gitmezsen o zaman da almazlar, sadece küpe veya piercing le değil bu bir.

İkincisi, jöle vb şeylerle ilgili dediğim şeyi anlayan anladı ve sustu zaten. Sen anlayamadıysan sana baştan daha uzun ve detaylı bi açıklama yapayım ama buradan değil PM ile yaparıs daha hoş olur.
Ve ayrıca yaptıgım geyik değil bilimsel bir gerçektir ve iş dünyası ile iş dışındaki hayatı birbirine karıştıran kafanı biras kaldır gökyüzüne bak açılırsın. İşe giderken çıkarıcak tabii o piercing i (o yaşında hala takıyor olursa) ve takım elbisesini giyecek gidecek (Tüm bunlar senin "piercing liyi almazlar" dediğin iş kategorileri için geçerli sadece tabii). Hah bi de bu dediklerime "geyik" diyebiliosan zaten no comment...[signature][hline]Trance Nation Member / (wka Astral @ NBL)

Cormamin niuve tenna' ta elea lle au'

[Bu mesaj PsycHeDeLIC tarafından 29 January 2004 20:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deli333, 29 January 2004 18:42 tarihinde demiş ki:herşeyin doğalı güzel.

O zaman koku da sıkma, kadınlar makyaj yapmasın, jöle de kullanma (taktım jöleye :D), doğal ol dimi :)

said:
Deli333, 29 January 2004 18:42 tarihinde demiş ki: hadi onuda boşver . piercing bu demir filan takıyorsun bence zararlı ve saçma .

Demir takmak gerekmez, bunun hijyenik olan titanyum olanları da var, daha pahalı ama sağlıklı. Zaten bu piercing hadisesini zararlı yapan sadece bilinçsiz kullanım...[signature][hline]Trance Nation Member / (wka Astral @ NBL)

Sosyal ağlarda paylaş

Jöle kullanma ne demek :) baksana bi albümdeki resmime tüm albümdekilerin saclarındakı jölenın tamamımın 2 katı jöle var :) ama jöle başka bir şey bu başka bir şey. parfümde başka. mesela ben vucüduma dövme yapıcagıma hiç yapmam daha iyi.[signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal
Sosyal ağlarda paylaş

hayirli olsun brother,
bir sure bephanten plus surmeyi ihmal etme ve yatarken ustune yatma , en fazla 2 yil dayanir sonra aticak zaten.
ve bu resimdede sis oldugu gozukuyor keske dilini yada ceneni deldirseydin hem daha kolay bakmasi hemde daha az enfeksiyon kapma olasiligi var[signature][hline]Black Rose Immortal
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar bir cogunuz sizin yasiniz ne basiniz ne diye yazmis
bence bu tur seyler bu yaslarda yapilmali 15 16 17 zaten ileriki yillarda underground bar/cafe tarzi yerlerde calismayacaksaniz, bu tur piercingleri vs gireceginiz is yeri kaldirmayacaktir.Bu yuzden bu yaslarda takilip, hevesinin alinmasi hatta bol bol resim cekilip ileride vay be bir zamanlar bunlarida yapmisiz diye bakmak acisindan onemli.Ha bu arkadasa piercing yakismis yakismamis bilmem kendisi sevdiyse mesele bitmistir.Ve birisi tutup o piercingi cekmedigi surece veya kavga gurultuye karismayan bir insansa sagliki acidanda problem olmaz.Cevrenizdeki krolara kekolara alistiniz bunlarada alisacaksiniz.[signature][hline]Black Rose Immortal
Sosyal ağlarda paylaş

grunge seni...
kaşına değil de, dudağına yaptırsan daha çok yakışırmış. çünkü şekilsiz kaşların var.
okulda izin vermiyolarsa başına bela aldın. çıkarman gerektiğinde kısa bi sürede kapanıcak ve tekrar açmak istediğin acı çekicek ve mikrop kapması olasılığını gündeme getirmiş olucaksın.
hayırlı olsun, geçmiş olsun, kolay gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
onlyreal, 29 January 2004 23:32 tarihinde demiş ki:
son olarak kicinizi kuyruk takin bitsin

uzatmayin

canım çekerse onu da takarım sorana da "SANA NE" derim...
uzatmayın fln diye racon mu kesiyosunuz forumda? Hay allahım ya.... O benim bileceğim iş...
Sorun eleştirmeniz değil. Sorun beğenmeniz, tasvip edip etmemeniz de değil.
Sorun, anan baban yok mu diye birşey yazmaya cüret edebilmeniz. Bunun için özür dilemeniz lazım. İlla birinin yazması mı lazım ne kadar ağır bir laf ettiğinizi anlamanız için?[signature][hline]smthng about sx&drt :: profocio hosting
Sosyal ağlarda paylaş

said:
onlyreal, 29 January 2004 23:32 tarihinde demiş ki:

son olarak kicinizi kuyruk takin bitsin

neyse gerceklere donunce gorusuruz

uzatmayin

Bu kadar seviyesizleşmenin hiç gereği yok ama kime anlatmaya çalışıyorum ki. Piercingi olan birine kıçına kuyruk tak diyebilecek kadar sığ zihniyetli, iş dünyası ve gerçek dünyadan bu kadar bi haber, sadece laf yapmak için mesaj atan birine nasıl bir şey anlatılır ki değil mi onlyreal.

Ha ayrıca isteyen istediği yere istediğini takar, ve yeri geldiginde çok da güzel istediği işi alır, sen bi yerde patron olup bu kişileri işe almazsan da ve sadece bu yüzden almazsan da kaybeden sadce sen ve firman olur.

Bir şirketin başına senin gibi düşünen birinin geçmemesi dileklerimle.[signature][hline]Trance Nation Member / (wka Astral @ NBL)

Sosyal ağlarda paylaş

herkes istediği yere istediğini taktırır, bi çok kişi doğru söylemiş: "bize ne?"
çok iddialı bi topic olmuş bu, hele bi de resimlerle. piercing yaptırmak artık övünülücek bişey değil. marjinalitesini yitirdi çünkü. artık etrafımıza baktığımızda herkesin bi yerlerine bişeyler taktırdığını, taktırmadıysa da en azında saçını falan boyattığını görüyoruz.
paylaşmak istemiş olman çok doğal, ama burda herkes neresine hangi metali taktırdığıyla ilgili konu açsa herkes birbirine giricek demek ki...
paylaşmak istemiş olman doğal dedim ama, yanılıyorum sanırım. aslında pek de doğal değil. sanki ön plana çıkmak gibi bi amaç güdüyomuşsun gibi geldi çünkü . benim de piercingim var ama böyle bi konu açmam söz konusu olmaz.

nevermind...
Sosyal ağlarda paylaş

ben paticikteki çoğu kişiyi kardeşim gibi severim sevinçlerimi üzüntülerimi paylaşmak isterim kimsede bişey diyemez
ayrıca teenim kardeşim ben doğaldır öle şeyler yapmam[signature][hline]Ne kadar yükselirseniz uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsünüz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...