Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

piercing yaptirdim ahu

tunca

Öne çıkan mesajlar

said:
Erutan, 29 January 2004 10:42 tarihinde demiş ki:
iğrenç hiç sevmem bu şeyleri ayrıca künye,kolye falann dokunamam asla öyle bir tikim var arkadaşlar hep gümüş künyeyi falan sürtüyorlar deli oluyorum iğrenç birşey hayatımda hiç kolye künye küpe mupe takmadım takmamda erkek adamı bozar bunlar
Ama durup durup kızlara laf atmak bozmaz değil mi erkek adamı yada ne bileyim birileriyle kavga etmek sonra dişinin kesmeyiceğini görünce adam toplayıp dövdürtmek,kavga ederken kaçmak ardından yüzsüzce bunu 9/10 u kaçmaktır ilkesine dayandırmak.Yada delikanlı vahşi kesilip kızlara aşırı romantik gibi görünmek ,kız için arkadaşlarını satmak,kırmak,kesip biçmek.Kolye molye takmam bozar ama tesbih taşımak arabanın arkasına salakça laflar yazmak bozmaz.Ama gayet efendi olup piercing yapmak bozar hı?Hiç sanmıyorum dostum...[signature][hline]İki tarafta saldırıyorsa bu taaruzdur;biri saldırıyor öteki savunuyorsa bu kuşatmadır;ama biri saldırıyor öteki birşey yapamıyorsa,işte o zaman katliam olur

A.K.A Xanros
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 28 January 2004 19:32 tarihinde demiş ki:
said:
axedice, 28 January 2004 19:29 tarihinde demiş ki:
Yakışmış valla güzel. Ama o toplar azcık daha küçük olsa daha güzel olur bence. Varmıki öyle topları değiştirme fonksyonu?

Bide Alexinin toplu iğne süper:)

Ince top ince stick daha hoş duruyor bencede.

the lord of the shadows alexi.
sizin evin elektirikleri hiç gelmiyormu olm naptın ya :-p[signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal
Sosyal ağlarda paylaş

hey masallah herkafadan ayrı bi erkekligin kitabı,ozentiligin kitabı,metalci nedir nasıl olunur hede hodo kitabı yazılmıs..

gerci biraz duzgun okusaydınız tuncanın yazıları herifin hala cocuk mu yoksa yasına gore olgun biri mi oldugunu anlardınız ki bu sayede yok ozentisin yok solesin bolesin demezdiniz..

herneyse tunca guzel olmus ama biraz fazla buyuk duruyo ka$ına oranla..eer imkanın varsa git yaptırdıgın yerde ufakları dene hatta siyahları dene..ama bu da guzel durmus yani kotu durmamıs..

okul konusuna gelince ben de okulda yara bandıyla geziodum ama hocalar artık ortam adamı oldugu icin "aaa o ne piercing yaptırıosun bi de saklıomusun aaaaaa bi cıkar da bakalım suna" falan diip seni direk mudur yardımcısına veya direk olarak mudure yollayabilirler..yani illa bole bikac kıl hoca cıkar yuzdeyuz..o dedigin sadece icindeki bar'ı takma olayını bilmiyorum ama ole bi olay varsa ole takıl okulda ama harbi cok dikkat et..spike da taktım ben.ikisinin de ucları sivri oldugu icin cok takılıo oraya buraya
neyse yeni piercingini gule gule kullan ;)

son olarakda coluk cocuga laf edenlere bi lafım var..madem sen cok buyuksun madem olgunsun..buyuklugunuzu bu laflarla mı gosteriosunuz cok merak ettim?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 29 January 2004 10:42 tarihinde demiş ki:
iğrenç hiç sevmem bu şeyleri ayrıca künye,kolye falann dokunamam asla öyle bir tikim var arkadaşlar hep gümüş künyeyi falan sürtüyorlar deli oluyorum iğrenç birşey hayatımda hiç kolye künye küpe mupe takmadım takmamda erkek adamı bozar bunlar

Aslansın. Erkek adamı neler bozar bi tam olarak say nolur, hani ne blim bizde bilelim de erkeklik gitmesin elden. Hey Allam :D Tespih rules ama bu arada dimi o bozmazsa ondan alalım die şettim :-P[signature][hline]Trance Nation Member / (wka Astral @ NBL)

Cormamin niuve tenna' ta elea lle au'
Sosyal ağlarda paylaş

Bu yaşta piercing yaptırıyosan ilerde naaparsın bilmem. Sırf kız tavlamak için yaptırdıysan zaten sana acırım başka bir şey de düşünmem. kendine güvenin bu kadar mı az? Yazık..[signature][hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...

DiaBoLiC, 15 September 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

Bana neden yazık??????[signature][hline]Ejderha Gibi Uçarım,

bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NuKe, 29 January 2004 17:33 tarihinde demiş ki:
Bu yaşta piercing yaptırıyosan ilerde naaparsın bilmem.

Bu ne biçim bir mantık allanı seversen? Bu yaşta kaşını deldirdin ilerde nereni deldirirsin gibi, ben de genç yaşımda kulagımı deldirdim ve öyle kaldı? Nedir yani, illa her kaşını dilini kulagını deldirenin sapıtması kendiden geçip abuk subuk bişeyler mi yapması gerekiyor?

Biras açık görüşlü olun nolur...

P.L.U.R[signature][hline]Trance Nation Member / (wka Astral @ NBL)

Sosyal ağlarda paylaş

Tüm mesajları okumadım. resmen kız tavlamak için demişsin. ben de oradan yola çıkarak konuştum.
Dipnot:Kızları düşüneceğine Accauntuna sahip ol. Ben olmasam gidebilirdi accauntun, hatırladın mı?[signature][hline]Ejderha Gibi Uçarım,

Sosyal ağlarda paylaş

Ya o yaşta bi çocugun kız tavlamak kadar dogal bi istegi var ne olucak?

Afedersiniz, bişey merak ettim, siz kendinize bakarken, yani bakımlı olup, iyi giyinip, kokular sürüp jöle sürüp gezerken amacınız nedir? "Başkalarının sizi beğenmesi" bu kadar basit.

Kendimi iyi hissetmek için öyle yapıyorum diyenlere de şunu soracağım. Siz harikasınız bakımlı iyi giyimli fln, ama kimse sizi takmıyor 1 kişi bile sizle konuşmuyor, okulda işte vesaire. Kaç gün daha bakımlı gezersiniz? Ancak bir kaç gün. Çünkü kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan da başkalarının sizin hakkınızdaki görüşleridir. Bilinçaltında yatan budur bence. İtirazı olan varsa buyrun tartışalım...

Ha benim bu fikrimden sonra söyleceğim de şu, siz "kendini iyi hissetmek veya başkalarının sizi beğenmesi" için bakımlı olurken giyinir kuşanırken, çocukta "başkaları onu daha beğensin" diye piercing yaptırmış? Nesi saçma ki?...

P.L.U.R[signature][hline]Trance Nation Member / (wka Astral @ NBL)

Sosyal ağlarda paylaş

Bence jöle sürmekle piercing arasında çok fark var. Sonuçta piercing birçok yönden zararlı. Ayrıca vücutta kalıcı bir iz bırakıyor. Ancak yaş konusunda daha önce yazdıklarımı geri alıyorum izninizle. Sadece bu yaşta deil, hiçbir yaşta yapılmamalı bence. yanlışım olabilir. ama fikrim bu.[signature][hline]Ejderha Gibi Uçarım,

Sosyal ağlarda paylaş

o anda onu düşündüm ve yazdım. Neyse, sanırım dipnotu anladın ha? :)[signature][hline]Ejderha Gibi Uçarım,

Sosyal ağlarda paylaş

Ne? Anlamadın mı? cevap ver istersen..[signature][hline]Ejderha Gibi Uçarım,

Sosyal ağlarda paylaş

said:
NuKe, 29 January 2004 18:05 tarihinde demiş ki:
Bence jöle sürmekle piercing arasında çok fark var. Sonuçta piercing birçok yönden zararlı. Ayrıca vücutta kalıcı bir iz bırakıyor. Ancak yaş konusunda daha önce yazdıklarımı geri alıyorum izninizle. Sadece bu yaşta deil, hiçbir yaşta yapılmamalı bence. yanlışım olabilir. ama fikrim bu.

Vücudunda kalıcı iz olacak olan o, zararlı da değil düzgün yapılırsa. Ve konuyu saptırmayalım benim jöle den örnek vermem senin "kız tavlamak için yapmış cık cık" yönündeki eleştirin yüzündendi. Sen kız tavlamak kendini beğendirmek için jöle sürüp giyiniosun kuşanıosun, o piercing yaptırıo. Basit ve gayet doğal...[signature][hline]Trance Nation Member / (wka Astral @ NBL)

[Bu mesaj PsycHeDeLIC tarafından 29 January 2004 18:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...