Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahce - Trabzonspor

Hollow-Man

Öne çıkan mesajlar

ilk golümüz ofsayttı ama Hooijdonk u attıı süperdi!
ama en çok sevindiğim Selçuk'un güzel oynaması!
artık aurelio oynamasın takıma çok zarar verio Rebrov gibi bi adam varken neden aurelio yu oynatıo Daum ben anlamıorum
Fenerbahçe mizi tebrik ediorum fena oynamadılar =)[signature][hline]This holy reality, this holy experience.
Choosing to be here in...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone in
This body, this body holding me, feeling eternal all this pain is an illusion.

Playlist
Sosyal ağlarda paylaş

Bugunku macta aurello takımın en ıyılerındendı.Bıraz daha dıkkatlı ızleyın macları. Ilk gol offside dogru,ama her ıkı takıma verılmeyen 1er penaltı ve ts'ye verılmesı gereken barız bır kırmızı kart vardı. Hakem kotuydu.Yattara gıbı adamı neden son 10 dk oynattı ts onuda anlamıs degılım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LeftF13LD, 01 February 2004 23:05 tarihinde demiş ki:
ilk golümüz ofsayttı ama Hooijdonk u attıı süperdi!
ama en çok sevindiğim Selçuk'un güzel oynaması!
artık aurelio oynamasın takıma çok zarar verio Rebrov gibi bi adam varken neden aurelio yu oynatıo Daum ben anlamıorum
Fenerbahçe mizi tebrik ediorum fena oynamadılar =)

bence aurelio takımın en iyilerinden biriydi..ilk gol ofsayt deildi pasif ofsayt wardı..selcuk ta bugün iyiydi bende rebrovu istedim son 20 dk fln ama almadı daum..[signature][hline]
I can't remember anything,
Can't tell if it's true or dream...

Sosyal ağlarda paylaş

maçı iki kez seyrettim denebilir ikisindede aurelio nun pek bi yararını göremedim sonlarda 4 tane çok acaip hatası var trabzonluların beceriksizliğinden gol olmadı denebilir =P[signature][hline]This holy reality, this holy experience.

Playlist
Sosyal ağlarda paylaş

spor yazarlarını yiim ya benim gözümde bi tane kral adam var oda can bartu..
şu anda onun yorumunu bekliorum umarım fener maçını göstermemiştir =)[signature][hline]This holy reality, this holy experience.

Playlist
Sosyal ağlarda paylaş

Aurelio takımın istikrarlı iyi top oynuyan, nadir adamlarından bence, Takım Samsun maçından sonra Ts ye karşı çok iyi oynadı. Organize oynadı taktik hatası yapılmadı..
defansta hata yoktu bana kalırsa çünkü Gökdeniz gibi bi adam karşısında durucak iyi defans yok Türkiye' de bir kaç istisna dışında. Ts çok iyi ara pası yapıyor..

Fener iyi yolda devam ediyor, gidişatını bozmaz kendini iyileştirirse, Beşiktaş' a ecel terleri döktürcez gibime gelio Şampiyonluk yolunda...[signature][hline]My poor friend me...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Merih, 01 February 2004 23:29 tarihinde demiş ki:
Benımde tercıhım Rebrovdan yana olurdu. Yazık oluyor. Servet ıcınde uzuluyorum. Adam son 30 sn ıcın gırdı.Top bıle deymedı ayagına. Sadece zaman gecırmek ıcın oyuna sokulcak bır adam degılkı Servet.

neeee?? servet cok kötü bir futbolcu özellikle ayaklarını hiç kullanamıyor sadece uzun boyu sayesinde hava toplarında etkili..[signature][hline]
I can't remember anything,
Can't tell if it's true or dream...

Sosyal ağlarda paylaş

valla fener pek iyi oynamadı. sadece pvh'nin ayağına gelen toplarla tehlikeli olduk. adam olmayan pozisyondan gol yaptırıyor. aurelio iyi oynadı aslında ama 2 tane üstüste pas hatası yapınca baya küfür yedi. bir de yattara hakkında güzel espriler gelişti eheh. seyirci güzeldi valla.[signature][hline]Fly In The Ointment
Having sex is like having brigde, if you don't have a good partner, you better have a good hand!
I love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...