Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rogue sorusu; Envenom mu Eviscerate mi?

mahmut tuncer

Öne çıkan mesajlar

mahmut tuncer said:
Şimdi envenom hem deadly poison dozlarını hem de kombo puanlarını tüketiyor fakat eviscerate'den daha az vuruyor, bu durumda ne manası var? Benim göremediğim bir artısı mı var?

çok buyuk dmg gormek istiyorsan yanlış charla oynuyorsun dostum git mage oyna...

rogue diger classlar kadar abarti bi dmg vurmasada (5 - 6 k lardan bahsediyorum ) az vurup cok hızlı saldirirki en buyuk avantajıdır gordunuz 1 k - 2k dmgler totalde size buyuk bi dmgi getirir..

enwenom kullanan roguelarida anlamıyorum.. ustunde kalan posi ile harcadigi CP leri SaS ve rapture harcasi ki butun raidlerde feral druid oluyor %30 bonus alıyorlar daha fazla dps yapacaklarına inaniyorum.

kısaca Enwenom SUX.
Sosyal ağlarda paylaş

ses said:
Evis pve'de kullanılmaz combolara yazık.Yukardada denildiği gibi Bleed efectler armor'dan reduce yemeden dmg veriyor ve AP'yle artıyor.Rotasyon 2 combo snd (eğer t4 e set bonusu varsa)+ 5 combo rapture sonra gene 2 combo ve 5 combo rapture.Envonom eğer grubunuzda Ench shaman varsa Storm strike'ın verdiği natural dmg boost'undan yararlanabildiğinden bu grup combosunda saçma sapan dmg'lara ulaşlabiliyor.O yüzden eğer grupta ench shaman varsa ancak o zaman envonom>rapture ama diğer bütün durumlarda rapture>all...

silahindaki posionlar hitlerken zaten Stromstrike stacklari uzerinde kalacak gorursen banada soyle ^^
Sosyal ağlarda paylaş

# Improved Backstab is now called Puncturing Wounds.
# Puncturing Wounds increases your critical strike chance with Backstab by 10/20/30%, and the critical strike chance with your Mutilate ability by 5/10/15%.
# Envenom no longer consumes the Poison applications

tamam herkes multilate envenoma dönsün
Sosyal ağlarda paylaş

mahmut tuncer said:
auto attack rogueun hasarının gerçekten 65%'ini oluştursaydı bu dediğin doğru olurdu

oluşturuyor, ayrıca combat rogue olduunu varsayarak konuşuyorum offhandle ne kdr çok atack yaparsan o kdr çok enerji kazanma ihtimalin de oluyor ki buda +dps demek
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

olmuyormuş, alexis'in oyun tarzı öyle olabilir ama benim savaş boyunca ambush ve backtsabden vurduğum hasar normal saldırınınkini katlayıp atar ki savaş boyunca yapılan hemorrhagelar da cabası.
Khelben said:
madem birşey soruyorsun ve yazdığımızı beğenmiyorsun, niye soruyorsun =)

cevaplar sorulardan sonra verildiği için olabilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Muhahahaha çok güldüm bu cevaba. Sonra diyoruzki "herkez rogue oynuyor, aynı itemlerle niye bir tanesi 1k dps yapıyorda, başkası 2k yapıyor"

Güzel kardeşim bunun oyun sitili ile falan alakası yok. İnanmıyorsan tutarsın bir combat log. Atarsın WWS sitesine görürsün kendi dpsinin % kaçı neymiş. Hangi stille oynarsan oyna auto atackların SnD bile kullanmasan genede %50 nin altına düşemez.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Muhahahaha çok güldüm bu cevaba. Sonra diyoruzki "herkez rogue oynuyor, aynı itemlerle niye bir tanesi 1k dps yapıyorda, başkası 2k yapıyor"

Güzel kardeşim bunun oyun sitili ile falan alakası yok. İnanmıyorsan tutarsın bir combat log. Atarsın WWS sitesine görürsün kendi dpsinin % kaçı neymiş. Hangi stille oynarsan oyna auto atackların SnD bile kullanmasan genede %50 nin altına düşemez.

katılmadan edemedim
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

çok güzel yazmışsın freemoon

zaten 1 tane ambush vuruyorsun fight boyunca? sonra backstab vuruyorsun? sonrada hemo vuruyorsun? arkadaşım talentlarını merak ettim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...