Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mount hyjal Rage Winterchil taktik ??

ozii_x

Öne çıkan mesajlar

pek kompleks bişey yok

death and decay yapıyor belli bir noktaya aoe ve channeling.
derhal uzaklaşılmalı.
ice block atıyor random kişilere (tank hariç) belli bir süre üzerinden epey bir damage vuruyor.pvp trinket yardımı ile içinden çıkılıp düşük sağlıktaysa ölümden kurtulunulabilir.
bide aoe frostbolt atıyor.yani standart kel thuzad özellikleri gibi.
en fazla 2. denemede kesemezseniz zaten geri dönün ssc a
Sosyal ağlarda paylaş

anladım siteden baktım biraz hunter kite yapıyormus mageler necroları sheep te tutuyor ve countspell atıyorlarmıs aq20 gibi 8 dalgadan sonra boss geliyormus her wave de gelicek mob sayısı ve özelliklerine baktım arcane / frost spec ile giricem büyük ihtimal aoe ve imp cs işime yarar
Sosyal ağlarda paylaş

çok yaramaz.en çok hangi specle dps yapıyorsan onla gir.

trash genelde şu şekilde
ghoul:az vurur geldiği zaman tanklar toplar bi araya single dps targetlar ölünce aoe yapılır.
abomination :tanklara 1k civarı vurur tanklar kesinlikle üstlerinde tutmalı.melee dps bunları kesmeli ilk eğer başka prio yoksa.
crypt fiend 800 civarı bişey vuruyorlar standart böcek atma range özelliğiyle.bunlarda genelde aoe kesilir.
necromancer:3k civarı bi shadowbolt vuruyor.mageler yettiğince poly,kalanlarda ranged dps tarafından prio ile kesilir.arada bide iskelet summonluyolar.
banshee: bunlarda baya vuran banshee howl atıyor.antimagic shell var , o yüzden melee dps öncelikli hedefi.
fel hunter:mana burn atıyor.başka önemli bi özelliği yok.genelde aoe kesilir.banshee den de önceliklidir(aynı anda gelmiyor olmaları lazım yalnış hatırlamıyorsam)
gargoyle:uçarak geliyorlar baya yüksekten.lightnnig bolt tarzı bieşy atıyorlar.yere indirmek için counterspell yada birisinin aggro alıp uzağa kaçması gerekiyor.
frost wyrm. toplam 4 tane felan geliyor tercihen bi warlock raidden uzakta tanklamalı .yere inmiyor ranged dps ile kesilcek.
infernal:bunlarda banish felan.çok vurmuyorlar.

kite olayı şey için.mekanı gördüysen bazı npcler savaş mahallinden uzaktalar.onları savaşa dahil etmek için birilerinin 1-2 mob u oraya çekip geri getirmesi lazım npclerle.

ally camp de cüceler ve jaina combata sokulmalı.horde camp de de thrall ve taurenler.
ama taurenlerin hem 3. boss için ölmemesi gerek (baya dps sağlıyorlar) hemde trash için baya iyi.wc3 teki gibi aoe stun vuruyorlar bu yüzden combata çekmek baya zor zırt pırt stun ettikleri ve gelene kadar mobu kestikleri için
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:
anladım siteden baktım biraz hunter kite yapıyormus mageler necroları sheep te tutuyor ve countspell atıyorlarmıs aq20 gibi 8 dalgadan sonra boss geliyormus her wave de gelicek mob sayısı ve özelliklerine baktım arcane / frost spec ile giricem büyük ihtimal aoe ve imp cs işime yarar

kite olayı şöyle senin yanında savaşan npc leri combata sokmak için. 1 hunter yada mage 1 mob seçip bulundugun bölgedeki npc üzerine çekiyorsun onlarda combata giriyor. necro'lara sheep iyi olabilir. + imp cs gerek yok sadece intterrup ediyorsun zaten.

Tavsiye : Bence Full frost ol permafrost, imp. blizzard al. aoe olarak sadece blizzard yap. moblar hem effect yesin hemde agro sorunun olmaz. sadece bu işi yaparak raide en yüksek katkıyı sağlarsın. ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...