Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Rich Jerk

Tyrael

Öne çıkan mesajlar

Internet üzerinden para kazanma geyiği ha :D

Çok merak ediyorsanız azıcık search ile adamın 10 dolara yollayacağı text in torrentini falan bulabilirsiniz...

ama luzum yok. son derece mantıklı ama günümüz için kullanışsız kalmış bir metod anlatıyor... özetle google adsense de aracılık yapmakla ilgili..
Sosyal ağlarda paylaş

hehe, ben zaten daha once benzer birkac seyle karsilasmistim. anlatim tarzlari cok enteresan oluyor. aklimda kaldigi kadariyla (turkcelestirilmis) bir ornek:

said:
Internetten para kazanmak icin sadece uc sey yeterli:
1. yaratici olun. kimse baska bir yerde olan icin sitenizi ziyaret etmez.
2. gorsel olarak cekici olun. kimse sagdan sola tasan, yazilarin ust uste bindigi siteleri sevmez.
3. sitenize trafik cekin. unutmayin ki, ne kadar cok ziyaretci, o kadar cok para

okudugumda ilk tepkim "bak seeeen" olmustu. eminim bu da o tarz birseydir.
Sosyal ağlarda paylaş

yok, daha çok web sitesi açmaya gerek olmadan google adsense ile para yapmayı anlatıyor...

diyo ki, hani google da arama sonucun en başta çıksın istiyorsan tıklama başına bir para vererek google a bunu sağlayabiliyorsun ya. Tıklama fiyatı çok yüksek olmayan, daha önce para ile lise başı yapanın olmadığı bi kelime buluyorsun çok aranan... mesela "buy cars on ebay" diye başık atıyorsun her "car" aramasında en başa çıkacak linkin için...

o linke de e-bay in affilate programına katılıp sana verilen bireysel linkini koyuyorsun...

millet "car" aramasından bulduğu e-bay linkine senin özel linkin üzerinden giriyor. bu link üzerinden de ebay e üye olup alışveriş yaparsa sen para kazanıyorsun...

adamın tıklaması için 0.2 dolar ödüyorsun, ama her 10 tıklayandan 2 si 3 ü üye olup sana para kazandırırsa kara geçiyorsun. tıklama sayıları yüzbinleri bulunca ciddi ciddi para akıyor sana..

olay budur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...