Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shaman'ın geleceği hakkında görüşler.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

resto bu da sadece 5 maç yapmış olsun candır bizdendir

crueldad bg sinde phoenîx adlı biri var 19 maç kazanmış 4 kaybetmiş ama onun bilgilerinde hata verdi bakamadım bir de hiç maç yapmamış bir şaman vardı (ik ifarklı takımda gözüküyor)

az maçlı bir resto da bu 12-1 skorlu

crueldad bg sinde ilk 20 de armory linki verebileceğim iki şaman var bu bir gelişme sayılaiblir
Sosyal ağlarda paylaş

Resto druid gerçekten çok bayık. Herkesi indiriyor, maç da kaybetmiyor ama çok, çooook bayık. Hayır hem kendi partnerine, hem karşı takıma da bayık yapıyor maçları. Bayık bayık bayık.

Mage/Rogue başımıza oturup 20 dk bunlarla dövüşüyoruz falan, oyunun zevki kalmıyor gerçekten.

Açıyorsun shammy/warrior'ı. O kadar yüksek rating olmasanda WINDFUREH BITCHEZ! narasıyla pat küt ya alıyorsun ya alamıyorsun bitiyor. Oh.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya inanılmaz şanslılar, yada feeder team. Vindication 2v2'da Gladiator rank alan 20 takımdan 14'ü feederdı. Dinyanın absürd setupı gitti gladiator aldı.

böyle armory linkleriyle gelmeyin yani kimseye. Pvp realm forumları son hafta kan ağladı feeder teamler yüzünden. Blizzard'ın bu konuda hiçbirşey yapmaması, ve feeder takımların utanmadan bize meydan okundu falan demesi apayrı bir konu.

Armory kanıt falan değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu shaman tanınan biri yanlız, forumda da imzası yapmış bunu.O kadar da yüzsüz olamaz bence.Hem feederlıkla rank yapıcaksın eşşk gibi hem de offical forumda imza yapıcaksın onu.Ar damarı diye bişey olur insanda :P
Bu arada benim de enchancement shamanım var, "sarcasm off" yazsaymışım keşke postun sonuna.

Edit:Armorysine baktığımda enhancementı.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:
fenris said:

şamanın gruptaki görevi millet takılıp düşsün diye yere ufak çubuklar dikmektir.onlarda 4 tanedir.l2p...

Zergling said:

cok kolay gel oyna ^^ senin gibiler shamanlari eline alip 2 dakkada bitiriyor mana hp falan kalmiyor..

burdaki iğrenç espiriyi anlamayıp l2p çekmişsiniz helal olsun. sanırım burayı son zamanlarda fazla takip etmiyorsunuz ondan olsa gerek. halbuki her konunun druid op, bilmemne kolay, arena şöyle, arena böyle tartışmasına dönmesinden, insanların sidik yarıştırmasından bıktığımı belirtmek için yazmıştım ben onu ama neyse.

adam ciddiye almış ya... :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...