Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSL: Konyaspor-Galatasaray

nukbasliklikiz

Öne çıkan mesajlar

toggie said:
al işte ya. maç öncesinde defalarce soyledik sakatlık cıkar diye. anasını satim federasyon baskanı olmus adam bunu nasıl akıl edemiyo, aklına zokayım onun ben ya. buzda kayıp kafasını yarar insallah top herif.

buzda düşüp sakatlanmadı adam rakibiyle çarpıştı her maçta olabilecek bir şey...
Sosyal ağlarda paylaş

Sonuçta sert zeminde oynuyosun hiç betonda uzun süre koştunuz mu bilmiyorum sadece koşmak bile kasları çok zorluyo eklemlere daha fazla yük biniyo 3 günde çim saha yorgunluğu atılır ama bu maçtan sonra bilmiyorum 3 güne umarım bi form düşüklüğü yaşanmaz
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
Uğur sezonu kapattı, Mehmet Topal da Leverkusen maçına zor, Hasan Doğan'a sevilerimi yolluyorum :(

İyi de Uğur'un sakatlığında zeminin etkisi yoktu ki. Normal, düzgün bir sahada da olabilecek bir pozisyondu. Şanssızlık, talihsizlik.

Uğur'a büyük geçmiş olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Sonuçta sert zeminde oynuyosun hiç betonda uzun süre koştunuz mu bilmiyorum sadece koşmak bile kasları çok zorluyo eklemlere daha fazla yük biniyo

Ayrıca o kırığın nedeni kramponların çivileriydi, buz zeminde oynandığından değişik çivili kramponlarla oynanıyor ya. Adam kramponunun çivilerini çocuğun dizine soktu. Daha ne olsun zeminin etkisi var işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...