Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ronaldo'nun Sonu

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

üzüldüm duyunca. ailecek sevdiğimiz bir futbolcu..

sanırım 14yaşındayım.. babam italyaya gidiyor. biz de kardeşimle babam her yurtdışına çıktığında forma falan istiyoruz. dedi "kimin formasını alıyım?" cevap biraz ilginç, italya'dan barcelona forması istiyor iki çocuk da "baba noolur ronaldo getir!!" babam yoğun işler, toplantıların ardından 3gün boyunca taksiye atlar ve fabrikaların bulunduğu şehirdışından şehir merkezine iner. yok maksat formayı almak da değil. formaları almış ve nasıl yaptıysa mağaza dekorundan birebir boyutta ronaldo maketi (kartonet) almıştır bir tane. diğer oğlu için farklı bir tanesini aramaktadır. Uzun aramalar sonucu bulur! bir de del piero'nun birebir kartonetini alır gelir hazır dükkan sahibini ikna etmişken. Bu ürünler tehşir amaçlıymış işte, biraz zorla alınmış ama olsun. Tabii taşıması da ayrı dert. karton parçalar kırılmadan, katlanmadan taşınacak. önce tren, sonra uçak, sonra da şehir trafiği çekicek! Ancak sapasağlam getirmeyi başardı babam ^_^

hepsi ne için? eindhoven'da oynarken beraber oturup tv'de yayınlanan maçlarını izlediğimiz, barcelona'ya geçince (trt3 sağolsun) daha rahat bir şekilde muhteşem oyununu izleme şerefine nail olduğumuz Ronaldo için. çocukları ile geçirdiği değerli zaman için..

ben hep sevdim lam ronaldo'yu. rıdvan dilmen gibi geliyor bana. onu da çok severiz ailecek.

hani filmlerin sonunda bilmem kim: bankaya müdür oldu yazar ya.. hah onun gibi de bişi ekleyeyim. benim o kartonetler sanırım 3sene duvarda kaldı. kardeşimin ronaldosu taşındıktan sonra da duvarına asıldı ve 4.senesini gördü.
ananem kartonetlerin ilk asındığı zaman, kardeşimin odasına girdiğinde içeride kocaman bir adam görüp korkar! canım benim halen ronaldo'nun adını bu olay sayesinde unutmadı. arada anlatır durur "içeride dev gibi bi adam! bana bakıyor.. ışığı açtım poster çıktı.." diye. biz babamla hâlâ fırsat bulduğumuzda maç seyrediyoruz. ancak liglerimiz değişti. o italyan ligi seviyor ben ingiltere..
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:
pes 2007'de milana transfer ettikten sonra bütün arkadaş çevremi itinayla ağlattığım adamdır ki, pes 2008'de de birazcık daha kötü olsa da yine ağlatmaya devam ediyorum.

aynı şeyi bende yapıyorum mumu :)

Forza Milan !

Milan campione !

forza Milan il Milan olè..

Forza Milan !

vinci per noi !

forza Milan la Sud è con te !

ale..ale...ale..ale...

forza Milan...ale..ale
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...