Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSL: Fenerbahçe - G.Oftaşspor

Xobalt

Öne çıkan mesajlar

Roberto Carlos'u transfer ederek sükse yapan Fenerbahçe'de, kombine kart satışı konusunda resmi bir açıklama yapılmazken, sarı-lacivertli kulübün bugüne kadar 27 bin civarında bilet sattığı öğrenildi. 3 Büyükler içinde kombine kart satışında lider olan sarı-lacivertlileri, 13 bin kombine kart satan Beşiktaş izledi.
25000 civarı fenerbahçe seyircisi varsa maçta bariz kombinelilerin bir kısmı gitmemiş bi fenerbahçeli olarak bunları bilmemeniz enteresan neyse düz matematik işlemi yapabilirsiniz bence
Sosyal ağlarda paylaş

@fistan hayır bu sorun fenerbahçenin şl maçlarında iyi futbol oynayıp ligde kötü futbolla kötü sonuçlar almaya başladıgı dönemde başladı olayın dayakla falan alakası yok neyse ben gördüğüm bişeyi söyledim amacım fenerbahçeyi eleştirmek değildi 2. yazıyı da sen istedin diye yazmak zorunda kaldım ...
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:
@fistan hayır bu sorun fenerbahçenin şl maçlarında iyi futbol oynayıp ligde kötü futbolla kötü sonuçlar almaya başladıgı dönemde başladı olayın dayakla falan alakası yok neyse ben gördüğüm bişeyi söyledim amacım fenerbahçeyi eleştirmek değildi 2. yazıyı da sen istedin diye yazmak zorunda kaldım ...

fener kötü oynamıyo ki fener kendine göre kötü oynuyo yani gene bütün takımlardan iyi oynuyo ama çok daha iyisini yapabilir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...