Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çocuk dayak yerken kaçı çalınca kim gelir ?

Maevar

Öne çıkan mesajlar

bi dakka "kaçı çalınca" ne?[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha bende diyom noluyoz...
Kim gelir? :P[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "

[Bu mesaj McFrenzy tarafından 21 Mart 2003 19:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 21 Mart 2003 19:59 tarihinde demiş ki:
bugün gördüüm 3. ottan topic dur bakalım...[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar

.ottan olduğunu kabul ediyorum ama buna bir cvp bulmam gerekiyor.. Ben tıkandım biraz yardım almak istedim..[hline]sönüp gitmektense, yanip kül olmak daha iyidir
Sosyal ağlarda paylaş

spiderman..
pardon o camdan geliyordu de mi?
lol[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®

[Bu mesaj theKingpin tarafından 21 Mart 2003 21:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

lol
:)[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Prawler, 21 Mart 2003 21:36 tarihinde demiş ki:
aferin aynen devam
babam tuvalete mıçınca pokundan ne çıkar diye de bi topic açalım ayıp olmasın[hline]Prena Forum,TFC,DoD,HLDM,Donanım vs...
[email protected]

e komik tabi..

ben geyik olsun die veya saçmalamak için açmadım topici.. ne kadar salak bisey olduğunu bende biliyorum. Ama bunun cevabını öğrenmem gerek belki bu iğrenç geyiği bilen vardır diye sormak istedim.[hline]sönüp gitmektense, yanip kül olmak daha iyidir
Sosyal ağlarda paylaş

kapıcı..[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...