Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gs-Rize

Diablo

Öne çıkan mesajlar

ya etti diyelim haketti diyelim de

bu kasti çelme olayına düdük çalınınca sarı kart nasıl veriliyor onu anlamadım, benim bildiğim kırmızı karttır cezası[signature][hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

ben ona demedim çarptırma sözlerimi

mondragon'un atılması haklı olabilir küfür ettiyse, gösterenede helal olsun

ergün topu aldı rizeli'den sonra giderken yerdeki rizeli çelme takrı bariz bir şekilde, hakemde gördü düdük çaldı ama sarı kart çıkardı ilginç bir şekilde

yani benim bildiğim bu tip kasıtlı hareketler kırmızı karttır örn:ibrahim'in samsun maçındaki hareketi[signature][hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

ya o çelme takma olayında, adı üstünde "çelme taktığı" için kırmızı vermedi bence, yani oyun akışını kesio sarıkart ama sakatlayıcı hareket yok die. kırmızı verse de pek bişey denemezdi, göreceli,
ayrıca mondragonun dudağını okuma fırsatımız olmadı ama sizden bizden çok küfür bildiğine eminim o adamın.[signature][hline]a.k.a wicked
"Buck" Kill Bill'de demiş ki:
My name is Buck, i am here to f*ck
Girin girin hepinizi beklioruz!: e-all
Sosyal ağlarda paylaş

ya maçı izlemiyorum ama nedir bu gs nin hali ya gene yeniliyo

ve bişey dicem: fb bu duruma düşse fb şöle fb böle sürekli eleştirilir herkes tarafından önüne gelen laf sokar gs ye yok öle bişey en azından fb ye olduğu kadar eleştiri yok nedir bunun ayrıcalığı ben derim ki büyük takımlar eleştirilir!!! ;)[signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti
başkent:Kadıköy
Sosyal ağlarda paylaş

lol 2-0 oldu

batistayı bi güzel sakatladı rizespor önce, sonra galatasaray oyun değiştirme hakkını kullandığı için adam alamadı ve 9 kişi kaldı, sonrada gol oldu

rezillik resmen, keşke her maçı deplasmanda yapsak, zevkli maç izliyemiyoruz rüzgardan zeminden

bide anadolu takımları yolunu buldu artık maç kazanmanın, sert oynuyorlar ve direkt avantajlı duruma geliyorlar, ergün normalde yere sayılı düşmüştür bu maçta 10 kere falan düşürüldü[signature][hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

lol adam topa mı girdi ?

heh biraz replay izliyelim, ilk ayak topa ikincisi nereye gidiyor görelim lütfen

bakalım neler olucak maç sonrası, resmen deplasmanda oynuyoruz[signature][hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

galatasaray getirmişti bu adamıda peh peh

bu arada pkd pozisyonu tartışmicam senle zaten foul vermedi dememişim dikkat edersen, sakatladı demişim, yanlışta söylememişim dimi ?

lafımızı bilelim konuşurken, cümleleri iyi okuyalım[signature][hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...