Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gitar Boyamacı?

shapshal

Öne çıkan mesajlar

"Yüksel Abi'nin dükkanı neredeydi acaba?" diye sorarsan herhalgi bir gitar mağazasına sana tarif ederler... ben biraz acizim. Yine de deneyeceğim: tünelden çık(yani metrodan; eski olandan işte) 180 derece dönmeden önce sağda, arkanı döndükten sonra solda bir sokak var. Sokakta i.e.t.t işletme ot b.k püsur gibisinden bi devlet kurumu var, karşısında bir kıraathane... Kıraathanenin hemen bitişiğinde eski uyduruktan bir bina, ve binanın hemen ilk katında Yüksel abinin dükkanı...

Demiştim kötü tarif ederim diye. Ama yardımcı olmayı da severim. Telefon numarasını vereyim sana elamanın: (ıyk kaybetmişim, ama bulursam yazarım buraya)[signature][hline]Bizim Estel, 08 Ocak 2004 19:25 tarihinde demiş ki:
"abi niye her seferinde iyisin di mi diye soruyorsun? potansiyel intihar teşebbüsçüsü müyüm?"
Bizim Estel, 08 Ocak 2004 20:39 tarihinde demiş ki:
"yok abi ben dünyaya herhalde örnek alın bunun gibi olmayın halinize şükredin diye parmakla gösterilmek için gönderildim."
Sosyal ağlarda paylaş

veya ahşap boyası çekersin... Ama Yüksel Abi dediğim adam hepsini yapar, hazır eli deymişken köprü ayarı falan da yapar sana daha cillop olur gitarın.[signature][hline]Bizim Estel, 08 Ocak 2004 19:25 tarihinde demiş ki:
"abi niye her seferinde iyisin di mi diye soruyorsun? potansiyel intihar teşebbüsçüsü müyüm?"
"yok abi ben dünyaya herhalde örnek alın bunun gibi olmayın halinize şükredin diye parmakla gösterilmek için gönderildim."
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bu yüksel abi bir melektir, daha uygun bir yer düşünemiyorum. Bazı zamanlar olur kendimi adama para vermek için yalvarırken görürüm... İşçilik dersen en iyi, en güvenilir yer derim. Ama boyama işini yapar mı o bilmiyorum, fakat kendisi gitar yaptığına göre(ama klasik gitar) mutlaka alakası vardır. Cuma günü o tarafa gidiyorum. Adamın kartını alırım tel nosunu yazarım buraya.[signature][hline]Bizim Estel, 08 Ocak 2004 19:25 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...