Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heavy Metal'a terfi edicem ...

Arthur_HellsFire

Öne çıkan mesajlar

said:
-MrBomb-, 26 January 2004 02:06 tarihinde demiş ki:
heavy metal dinlicem diyosan bi kere yeni nesil metal gruplarından (bkz: dark trankiliti) (bkz: in fıleymz) uzak dur

ikisi de death (melodic death),
ama arkadaş için pek farkcaını sanmıom ben dinlesin :)[signature][hline]a.k.a wicked
"Buck" Kill Bill'de demiş ki:
My name is Buck, i am here to f*ck
Girin girin hepinizi beklioruz!: e-all
Sosyal ağlarda paylaş

ben iki doz Deicide bir doz Merciful Fate ve üstüne tatlı niyetine Cannibal Corpse öneriyorum koşarak Iron Maiden dinlemeye geri dönüyorsun sonra bi daha da bırakmıyorsun.[signature][hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Story of SadButcher"

horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-MrBomb-, 26 January 2004 02:06 tarihinde demiş ki:
heavy metal dinlicem diyosan bi kere yeni nesil metal gruplarından (bkz: dark trankiliti) (bkz: in fıleymz) uzak dur

:hrr: :hrr: :hrr: :hrr: :hrr: :hrr: :hrr: :hrr: :hrr: :hrr: :hrr: :hrr: :hrr: :hrr: :hrr: :hrr: :hrr: :hrr: :hrr: :hrr: :hrr: :hrr: :hrr:

1-İkiside heavy metal değil.
2-Melodic Death Metal
3-Dallarında en iyileri
4-Mikaelin sesi eşsiz bir ses
5-Bir gün olurda realde karşılarşısak kesinlikle bunu bana söyleme kesin kavga ederiz.
nası sinirlendim anlatamam ya .[signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar Metal müzikte olayı aşmış adamlar. Heavy, death yada black fılan dıye ayırmazsak genel olarak bakarsak bunlar hiç de kötü gruplar değil aksine çok başarılı iki grup . Kötü demene alındım gerçekten .
22, Acacia Avenue

Önce İron Maiden den dinleyin
Sonra Dark Tranquiility den dinleyin.[signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arthur_HellsFire, 26 January 2004 14:36 tarihinde demiş ki:
said:
Wendigo, 26 January 2004 01:45 tarihinde demiş ki:
şey gibi olmuş;
bu akşam müsaitseniz heavy metal e terfi edecem.

- müsaitiz biz heavy metal camiası olarak. ne diyelm kısmetse olur.

:) müsaitseniz bi parçanızı aliim

nebula.gen.tr nin altında bi yerlerde "summer flame eyes" die vardı. linkini bulursam vereyim...[signature][hline]smthng about sx&drt
profocio hosting
Sosyal ağlarda paylaş

Dt nin yorumu her zaman güzel. Zaten mikaelin el attığı her iş güzel oluyor. Adam şarkılara o kadar güzel bir hava katıyorki ne söylese güzel geliyor .
metallica my friend of misery i de süper coverlamıştır kendileri. ( başka şarkımıydı lam? :) )[signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal
Sosyal ağlarda paylaş

heavay metal ve iron maiden konusunda atılmoış olan ilk mesaja(topici açan mesaja) değinmiyorum bile

önemli olan bir şey var heavy metal derken manowar ve dio lu heavy metal den mi bahsediliyor yoksa içine nightwish ten blind guardian a kadar uzanan metalden mi
(yani heavy metal i alt tür olarak mı genel oalrak mı ele alıyoruz bir diğer şekliyle)

eğer alt tür ise yazıldığı gibi dio, manowar, whitesnake, kiss falan tavsiye edebilirim
kişisel tercihim de dio ile başlamak olur

eğer tek bir tür oalrak bakıyorsak burası bayağı karışır
şahsen ben blind guardian, paradise lost, iced earth falan tavsiye ederim ama bu lsite
moonspell den dark tranquility e kadar gider

o yüzden öncelikle tam oalrak ne istediğine karar vermek daha iyi olabilir arthur

bu arada nirvana yı da grunge diye biliyorum ben hatta o türü yaratan grup olduğunu falan da duymuştum
yanlış hatırlamıyorum di mi???[signature][hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...