Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ctraid 2 yardım

hozceri

Öne çıkan mesajlar

dün aksam av da oynarken nerden esti ise kafama video ayarlarını oynadım. Ekran bir ara sapıttı tamam isareti falan geri gelmedi yani tıklayamadım. Bu yüzden wtf yi sildim düzeldi ama simdi söyle bi sorunum var daha önceden mapin üzerinde addonların kısa yollarında ctrais ve ctraid2 olmak üzere 2 kısa yol vardı. Ctraid2 den kendime yeni bar yolları acabiliyordum addonlardan ctraid cottom bar gibi bir sey di sanırım onlar falan burda görünüyor du hatta sct burdan gözüküyordu. Simdi addonlardan bunlar isaretli ama buynlara ulasamıyorum şamanda bu barları acmıstım , şu anda karmakarışık nası düzeltebilirim.

Dip not : wtf yi sildikten sonra ilk girdigimde ctraid 1.6 diyor ama ben ctmoddan 2,0 ı yukledim ama nasıl düzeltirim
yardımcı olursanız sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

abi hic ama hic ugrasma ctraid ile felan. http://files.wowace.com dan ora2 cok cok daha iyi. nerdeyse gunluk update oluyor ve hic bir sorunla karsilasmiyorsun. raid frames olarak da sraidframes var ayni yerde ctraid frames ile aynisi ama cok daha gelismisi. ikisini kur bir daha ctraid ne aklina bile gelmez :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...