Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[GuildHall] rip ve boyuna yeni recruit

draedan

Öne çıkan mesajlar

Twilight, dostum, ben o mesaji tartismalardan once yazmistim, artik bir hukmu yok. Tartisma bitti... Kimse hakli ya da haksiz diil, biz sadece uye alirsan biraz aceleci davrandik. Artik daha sakin ve dikkatli olacagiz kanaatindeyim.[hline]Devvo Ki'yyst
Master Sharpshooter
Teras Kasi Novice
Ex-Master Creature Handler
Ex-Master Ranger
(R.I.P.), Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

said:
homoid, 31 December 2003 18:00 tarihinde demiş ki:
Sahşen acc. mi açtırdığım gün sehrin nerde olduğunu bulucam ve gelicem eğer yardım ederseniz oynamaya devam edicem etmezseniz acc. satarım başka yerlere :)

acikcasi bu tasvip etmemek bir yana, hic saygi duymadigim bir dusunce tarzi. birisi ona tikla buna tikla diye ogretecegine kisi biraz caba harcamali, arabirimi kendi basina ogrenmeli, biraz kaynak okumali. umarim accountunuzu satmis ve baska bir yere dogru goc etmissinizdir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Potansiyel bir üye olarak söyleyebilirim hatta söyledim bile;

Newbie lerden rahatsız olmak çok yanlış bence newbie lik ne kadar sürer en fazla 1 ay.
Sonra PA ya katılırlar istediğiniz yeri basar keser ucurursunuz.

Ama yardım etmesseniz kendin öğren derseniz bana göre olmaz.üye sayınız düşer anti-rip cilik çıkar türkleri tek bir lonca altında toplamak varken 1523253 tane PA açılır.

Daoc aldım yardım görmedim 1 hafta oynadım bıraktım
Osi ye başladım yardım görmedim[ultimatr den haberim yoktu UO yu hiç bilmiyordum]

Snn ye başladım Newbie Center da herşeyi öğrettiler saolsunlar (special thanks to:Mehanix and Smanchi) oyunu çok zevkli ve dostlarımla beraber 2 yıl boyunca oynadım çoğu arkadaşım ile hala görüsüyorum.

Sahşen acc. mi açtırdığım gün sehrin nerde olduğunu bulucam ve gelicem eğer yardım ederseniz oynamaya devam edicem etmezseniz acc. satarım başka yerlere :)

sonuçta burdan ve avaturk ten oyuna başlayan birçok kişi sizler varsınız diye oyuna başlıyor ben allahın tanımadığım adamıyla mission yapıp ne zevk alabilirimki olay oyunu sizlerle oynamak görevleri sizlerle yapmak baskınları şehir savunmasını sizlerle birlikte yapmak...

[Bu mesaj homoid tarafından 31 December 2003 18:03 tarihinde değiştirilmiştir]

homo swg ye basladiign zaman tek yapman gereken /tell sne ile bana ulaşmak

smanchi askerden donsun onuda bizim tarafa cekicem mrk etme sen lol

Casua...[hline]Sne v'Knox / eclipse / Master Çorba / FrF
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DA2019, 04 January 2004 23:32 tarihinde demiş ki:
Twilight, dostum, ben o mesaji tartismalardan once yazmistim, artik bir hukmu yok. Tartisma bitti... Kimse hakli ya da haksiz diil, biz sadece uye alirsan biraz aceleci davrandik. Artik daha sakin ve dikkatli olacagiz kanaatindeyim.[hline]Devvo Ki'yyst
Master Sharpshooter
Teras Kasi Novice
Ex-Master Ranger
(R.I.P.), Eclipse

ok pardon ozaman. İyice paranoyak olduk bu konulardan sonra :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sin, 05 January 2004 10:17 tarihinde demiş ki:
said:

...

O biraz zor... 8-)

Haa Simo para adamıdır, bastırırsınız 10 milyonu RIP'e, transfer edersiniz o ayrı... :lol:[hline]Devvo Ki'yyst
Master Sharpshooter
Teras Kasi Novice
Ex-Master Ranger
(R.I.P.), Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar;

Demek istediğim yardım türünü sanırım herkes anlamıştır.Oyunun arabirimini zaten tek başıma öğrenebilirim,herkes öğrenir

1.Ben swg alırsam (ki şuanda sipariş vermek üzereyim) bunu sizlerle oynamak için alıyorum yani eğer tell attığımda cevap vericek biri olmazsa beraber takılıcağım aktivitelere katılıcağım birileri olmazsa ben bu oyunu oynamam.

Benim zevk aldığım oyun yapısı bu oyunda birşeyleri yaptıktan sonra forumlardan muhabbetini yapmak...

ee tabi gelişirken bir miktar yardımada hayır demem :)
sonuç olarak siz bu oyunu en az 1-1.5 aydır oynuyorsunuz ben daha başlamadım bile.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten yardım istediğin zaman sana kucak açmayacak kimseyi tanımıyorum. Ama yardım etmenin görevimiz olmadığını bil. Şuna sordum yardım etmedi, şuna sordum şunu verdi bilmemne olmasın istiyorum. Kaldıki oyundan en büyük zevki oyuna yeni başladığın zamanlarda alıcaksın.[hline]Muhendis A'abof Eclipse
Muhendis of Atlantean [retired]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar. bu yazdığım eskilere. kızmayın gücenmeyin ama bu ne demek herkes insanlara şu yardımı yaptım bu yardımı yaptım zart zurt ettim bilmem ne verdim falan. daha 3 ay önce saygı diye yırtındık yardım eden çaba gösterenler olarak bunları söylemeden yapın dediniz ve benim ayrılmama sebep oldunuz. müho sen de utanmadan buraya cevap yazıyorsun. yakışmıyor sana o gün sende tepki göstermiştin doğru diil mi?? yenilere yardım öyle mi? yok yaa kendileri ne istiyorlarsa yapsınlar bırakın. artık rip üyesi de diilim ve umrumda da diil!!! devvo sen daha didin abi umarım bir gün revhas ve benim gibi olmazsın. beyaz da o yolda emin adımlarla ilerliyor. hadi sonunuz hayırlı olur inşallah[hline]Qi-Gonn Gijinn
Human
Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

ehe ne demek istediğini anlamadım. Ama bahsettiğim yardım yeni gelenlere 8-10k vermekten, ve arada sırada sordukları soruları cevaplamaktan başka bişey değil. Benim o gün karşı çıktığım nokta PA ya yaptığımız onca yardıma rağmen bizi hiçbişey yapmamakla suçladıkları içindi. Zaten artık 2-3 günde 1 girebiliyorum o zamanıda sorusu olanları dinleyerek geçirmek, ve holo kölesi olmak istiyorum. Ve mümkün olduğu kadar sinirlerimi germemeye çalışıcam. :)[hline]Muhendis A'abof Eclipse
Muhendis of Atlantean [retired]
Sosyal ağlarda paylaş

zaten istesen de bence senin sinirlerin gerilmez olum. :) Ben de onu demek istedim işte bunu söyleyenler eğer foruma bakarsam bizim söylediklerimizin aynısını yazmışlar buraya. asıl sorun o işte muhocum. senin yanlış anlamanı gerektiren bir durum yok yani ortada.. sonuçta herkes bizim dediğimizi söyledi gördüğün gibi... o yüzden sen boşver newbie falan gel satalım city i seninle içmeye gidelim :)[hline]Qi-Gonn Gijinn
Human
Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DA2019, 05 January 2004 16:47 tarihinde demiş ki:
said:
Sin, 05 January 2004 10:17 tarihinde demiş ki:
said:

...

O biraz zor... 8-)

Haa Simo para adamıdır, bastırırsınız 10 milyonu RIP'e, transfer edersiniz o ayrı... :lol:[hline]Devvo Ki'yyst
Master Sharpshooter
Teras Kasi Novice
Ex-Master Ranger
(R.I.P.), Eclipse

sen senin bonservisinden bahset...
seni transfer etmek istiyorum[hline]MaxPlanck, 06 January 2004 16:01 tarihinde demiş ki:
..ne yazip ne yazmayacagimi sana sormayacam SIN zibidisi !!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DA2019, 07 January 2004 00:21 tarihinde demiş ki:
Para istemem, bi geceyi Leia ile geciriim yeter...

8-)[hline]Devvo Ki'yyst
Master Sharpshooter
Teras Kasi Novice
Ex-Master Ranger
(R.I.P.), Eclipse

leila kolay, sen zor olani iste yeter...
harbi diyorum
gel transfer edelim seni[hline]MaxPlanck, 06 January 2004 16:01 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sgecca, 07 January 2004 22:42 tarihinde demiş ki:
devvo ne oluyo anlamadım bir saniye yoksa rebel mi olucaksın eğer olucaksan bil ki ben de geliyorum :) şaka bir yana saçmalama sakın :([hline]Qi-Gonn Gijinn
Human
Eclipse

saçmalamıyo abi
yeni şeyleri denemek onunda hakkı sennde hakkın
bekliyorum sizleri[hline]MaxPlanck, 06 January 2004 16:01 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sin, 08 January 2004 14:17 tarihinde demiş ki:
...
1 kere tecavuze ugradim
...[hline]MaxPlanck, 06 January 2004 16:01 tarihinde demiş ki:

Bu 1 bana ait... :-D

8-)[hline]Devvo Ki'yyst
Master Sharpshooter
Teras Kasi Novice
Ex-Master Ranger
(R.I.P.), Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DA2019, 08 January 2004 14:53 tarihinde demiş ki:
said:
Sin, 08 January 2004 14:17 tarihinde demiş ki:
...
1 kere tecavuze ugradim
...[hline]MaxPlanck, 06 January 2004 16:01 tarihinde demiş ki:

Bu 1 bana ait... :-D

8-)[hline]Devvo Ki'yyst
Master Sharpshooter
Teras Kasi Novice
Ex-Master Ranger
(R.I.P.), Eclipse

lol[hline]MaxPlanck, 06 January 2004 16:01 tarihinde demiş ki:

Deli333, 08 January 2004 13:47 tarihinde demiş ki:
ya ne kadar boktan bir kuruluş bu türk telekom. herifler devleti arkasına alarak kimseyi s.klemiyor . yeter lam bok herıfler. a.k.a ne boktan bir ülkedeyiz ya. ya bu mallar acıklama filan yapmadımı son durum nedir poktan netimiz ne zaman gelicek. şerefsizim 3-4kbs downloadı begenmezdım. 14-15e gelince acaba telmi acsam derdim. şimdi 3 kbs ye bile rağzıyım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...