Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overnet Kullanim Kilavuzu

Vampire

Öne çıkan mesajlar

Vampire sagol onerin icin. Gercekten cok isime yaradi. Aylardir aradigim jrun4.0 i bulup kurdum. Suanda da mukemmel programlari indiriyorum. Kufur edicekler bazi arkadaslar ama, baglantim 1,6 mbit olunca rahat oluyor. 64 kb cable ve alti arkadaslara tavsiye etmem.[hline]i have no tears, there is only pain
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
up,hem canlansın hemde;
256/64 Adsl ile yüklemeye-kurmaya değer mi programı :)
Yani kurup iyi p2p istemi yapılma imkaanı var mı? Ya değilse,bir yığın kazaa misali junk dosya atıcak,bir şeyleri kurcalıyıp uğrastırcak diye üşeniyorum... :p
Sistemi kastırması nasıl?[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Umutlarımı yok etmeye çalış..Yenileri gelir..
Sosyal ağlarda paylaş

ya overnet kullaniyorum ben aylardir memnunda sayilirim ama sistem kaynaklarini somuruyo, resmen aleti kasiyo
oyle bi problemi var bu programin
ml donkeyyi denedim onda boyle kasma olayi yok ama asiri yavas
saniyede 700 kB lik kapasitem var ama overnetle bile ortalama 3-25kB arasi cekiyorum o biraz sikici[signature][hline]-->Four String Magic<--
In the long run we're all dead
Sosyal ağlarda paylaş

said:
green_martian, 26 January 2004 07:35 tarihinde demiş ki:
ya overnet kullaniyorum ben aylardir memnunda sayilirim ama sistem kaynaklarini somuruyo, resmen aleti kasiyo
oyle bi problemi var bu programin
ml donkeyyi denedim onda boyle kasma olayi yok ama asiri yavas
saniyede 700 kB lik kapasitem var ama overnetle bile ortalama 3-25kB arasi cekiyorum o biraz sikici

mldonkey de gerekli plug-in leri enable ettiniz mi ?
hemen bok atmayalim.[signature][hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..
Ethernass Sys. Adm., Sys. Security Prv., Ethernass Rsp.
www.ekohost.net
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...