Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sukuti Vesvese (Bolum 1 Kesit 3)

Soulbringer

Öne çıkan mesajlar

Soguk dalgalarin arasinda oylece salinip duran martilarin yani sira o martilarla ayni salinimlari denercesine bir insan bedeni boylu boyunca dalganin koynunda denecek sekilde duruyordu.Martilar ne kadar canli ise o da o kadar cansiz ve bembeyaz bir ten ile oylece orada ve sessizlik icinde dalgalarin hirsina yenik dusmus sekilde ordan oraya savrulmaya baslamisti.Ekseriyetle salinimlar ve savurmalarin sonucunda kiyiya vurmustu bembeyaz teni ve kirmizi olarak adlandirilabilecek renkteki saclari ilk goze carpan iki onemli unsurdu o cercevede.Once bir marti kondu yanina ve iki uc yumusak gaga dokunuslarini karsiladi beyaz bedeni daha sonra ise sahilde copleri toplayan bekci bu bedene anlamsiz bir bakis attiktan sonra kendi kendine soylendi. ''Bu kacinci ulan...''Elini telsizine goturup ''Muzaffer soyle Cavus Rifki'ya yine zengin picleri azitmis...''Soylenerek beyaz tenin ve kizil saclari ile sarmalanmis ince belinin kivrimlari heykeltras in elinden cikmisa benzeyen bedene yavasca yaklasip uzun uzun suzmeye baslamisti.Bir sure bu beden canli iken nasil arzulayabilecegini dusundu bu dusunceler fantezi hali alirken ardindan bir el omzuna dokunup bu tum kafasinda kurdugu guzel hulyanin icinden onu cekip cikarip bu igrenc dunyaya geri getirmisti adeta...Sert bir bakis atip kafasini yana cevirdiginde diger iki sahil bekcisi ve arkada ona bakmakta olan ekip arabalarini gordugunde onunu ilikleyip kenara cekildi.Bir yigin insan ise adeta sinirsiz bir kalabalik yaratma cabasina benzer bir caba ile yerlerini almis olan biteni gormek icin adeta birbirlerini eziyorlardi.Belkide olen bir sosyeteden gelme pop sanatcisi olmasa idi kesinlikle bu kadar kalabalik yada bu kadar ekip arabasi burada olmayacak kuru bir olay inceleme ekibi ile tas tamam bu is adli tipta son bulacakti.Ama isler icine bir sosyete birde pop girdiginde hem halk hem medya yerini almamasi gibi birsey soz konusu olamazdi...

Olay yeri inceleme ekiplerinden iki beyaz giysili kisi yavasca cesede yaklasip incelemeye baslamislardi beyaz tenli ceseti.Ikiside birbirine bakip ''Bicak izi yok ama ensede bir sislik soz konusu...''Ikiside siritip tekrar onlerindeki bedene baktiktan sonra bir digeri hafif kendinden bir emin tonda ''Bak daha dun gece bu hatunun ne fettan oldugundan bahsediyorduk.Al su hale bak..Memlekete bak en fettani en guzeli bile olduruyor kitapsizlar...'' digerinin hafifce guldugu duyuluyordu bu veryansinlara ama karsisindaki artik bu veryansinlarin daha fazla duyulmamasi icin elini cabuk tutar sekilde incelemelerini surdurmeye devam etti.Olay yeri inceleme ekipleri kalabalik bir hal aldiktan sonra son incelemeleri aksama kadar surdururken ceset coktan adli tipin yolunu tutmustu.Adli tip dahil her guvenlik merkezinin kapisinda medya yigini goze carpmaktaydi.Adli tiptaki kapicilardan daha yaslica olani ''Vay be...Ne hatundu Fatih?Eh amma ben dediydim sana..Oyle acik sacik dolasirsa boyle oldururler iste..Ben dediydim Fatih sana..''Daha genc olani elindeki sigara ile oynarken ''Bak dayi bu morgta calisan Seref varya..Aslinda Serefsizde neyse..Bak dayi o herif olulelerin irzina geciyor..Ciddiyim dayi bir kez yakaladim!''Yasli olan adamin yuz hatlari iyice gerilmis bir halde genc olana bakip ''Lan olm haplandin mi sen?Ne irzi ne olusu?Seref musluman cocuk yapmaz oyle sey...''Genc olani hafifce siritip sigarasini yakip sessizce medya ordusunun nasil disarida kapidan girenlere nasil sorular sordugunu hem duyuyor hemde izliyordu.

Kabatas Istanbul

Galatasaray universitesinin hemen karsisindaki yolda universiteyi adeta gozleri ile abluka altina almis bir genc dikilip arada sirada okulun korumalarina sert bir bakis atip tekrar okulu suzmeye devam ediyordu.

(devam edebilir_)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...