Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

download via mIRC

odchu

Öne çıkan mesajlar

böyle bir konu açılmıştı ;iki tane sanırım .. url leri vardı yeniden okudum ama anlayamadığım bazı şeyler vardı .. yeni bir thread mi açim onlara mı mesaj atim bilemedim ; yeni bir thread açmayı seçtim ,yanlışım varsa affola ...

olayı hafiften biliyorum kanala giriyoruz .. birçok şey akıp gidiyor ;kimse birbiriyle konuşmuyor ,aratıyoruz istediklerimizi ;bekliyoruz bağlantının kurulmasını .. peki bunun öncesinde bu tür download amaçlı kanallara nasıl ulaşıyoruz .. ezbere bir kaç tane kanal biliyorum (ör: mp3passion) join yapıp giriyorum .. ama bu tür kanalların ayırt edici bir başlığı yokmu listelerde ..?bildiklerimin dışında başka kanal bulamıyorum ..

ayrıca /list komutuyla kanalları listelediğimde karşıma çıkan mp3passion kanalı benim girdiğim kanal değil .. daha doğrusu benim girdiğim kanalı listeyerek bulamıyorum ...

biraz karışık oldu belki ama yardımlarınızı bekliyorum ..
Sosyal ağlarda paylaş

@nick yazarak nickini yazdigin kisinin listesini cekersin
@find album ismi yada sarki ismi yazarak bu yazdigin seyler elinde olanlar sana listesini atar
aldigin listede ! ile baslayan seyler olacak onlari kanala yapistiracaksin gelecek mp3
@nick-que var bide sirani gosterir[signature][hline]Natalie-Jm Tamer
Sosyal ağlarda paylaş

saolasın da kanal içinde yapmam gerekenleri biliyorum ..

ezbere bildiğim kanallar dışında başka kanal bulamıyorum .. bu download amaçlı kullanılan kanalları diğerlerinden nasıl ayırt etcem ?nasıl bulucam ? listele de bak diyebilirsiniz ama denedim ;chat amaçlılardan başka bişiy bulamadım ..

bildiğim kanallar sınırlı anlayacağınız .. mesela hiç divx kanalı bilmiyorum .. bildiklerim mp3 ve ebook için ..[signature][hline]sadece ölüm ...
Sosyal ağlarda paylaş

yeppa.. süper bi sistem buldum, :D
öncelikle http://www.mirc.com dan mIRC nin son sürümünü indirip
http://www.xdccspy.com/
sitesindeki search ten, bulduğunuz divx/albüm vs.. lerin üstüne tıklıyorsunuz, mIRC otomatik açılıp linkine tıkladığınız divx in bulunduğu server a baglanıp kanala giriyor, busırada kanalda sağ click paste yapıp sıraya girmiş oluyorsunuz :) (buarada http://www.xdccspy.com/ sitesinde divx in linkine tıkladığınız zaman otomatik copy olayı clipboardunuza ekleniyor. yani neyi kopyaladım da yapıştırcam demeyin)
hadein kolay geLsin[signature][hline]Im tasteless, there's beauty in strange places
Sosyal ağlarda paylaş

www.packetnews.com
bu adressten bütün xdcc leri search ettirebilirsin herşeyi bulabiliyorsun .
bu arada benim de bi sorunum vardı arkadaşlar daha önce mİRC deki dcc ayarlarımla resume ettirebiliyordum yarıda kalan dosyalarımı fakat nedense artık olmuyor sanırım ayarları kurcaladım bişiiler oldu .neyse bana bi bu konuda yardımcı olabilir mi ? kendi ayarlarınızda örnekler postlayabilirmisiniz buraya? şimdiden teşşekürler[signature][hline]an AmokRunNner
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...