Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsunspor

nbl_silencer

Öne çıkan mesajlar

Bence bu senenin centilmenlik ödülünü onlara vermek lazım. Beşiktaş'da kafası hakeme kızan bir Samsunspor'lu adamı gözüne kestirdi. Ya arkadan futbol ahlakı içinde olmayan şekilde faul yaptı (zago, pancu) ya da faul ile yetinmeyip bir tekme iki yumruk ile dövmeyi tercih etti. (ibrahim (tekme ile bir yumruk tutmadı gerçi.))

Samsun'lular bu olaylar sonrasında genelde sert bir tepki göstermediler.

Maç 4-1 e geldiğinde de futbol'un mücadele olduğu sürece futbol olduğunu bildiklerini gösterdiler. İsteseler herkes tarihi bir fark olacağını çok iyi biliyordu. Hep Anadolu takımlarının ezildiği diye genel bir düşünce vardık. Kanımca bu da bir gerçek. Anadolu'ya kartlar daha kolay çıkar. Hakem raporları daha sert olur. Belki bu sebep ile hakem yüzünden delirmenin ne olduğunu bildikleri için Beşiktaş'lı mestektaşlarına sert girmediler. Karşılık vermediler. Anlayış ile karşıladılar.

Kendilerine teşekkür ediyorum.[signature][hline]teyyare
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ben dedim samsun cok hırslı takım ve kazanmak için herseyi yaparlar
iice hırslanıp dahada fark olsun diye kasarlar megerse herifler cekildiler sahaya falan
ilginç oldu yani , belkide birtakım olaylar cıkacak ise cok cok büyük olmamasını engelleyecek yegane etken de budur,
maç olsaydı 1-7 veya 1-8 ozm muharebe cıkardı :p[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Kampanya: lol yerine gyy (gülmekten yerlere yattım) kullanıyorus .
Estel_Anorien, 25 January 2004 18:17 tarihinde demiş ki:
Keçi boynuzu yer gibi bişey... çok sert ve bi poha benzemio.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...