Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlginç bir lag problemi

Vandyke

Öne çıkan mesajlar

Yeni patchden sonra ilginç bir lag problemi daha dadandı bana, pingim yf siz 190 civarlarında bar yeşil fakat inceden inceden bir lag spike var. Sabahın en erken saatlerındede aynı spike mevcut prime timeda da. Her turlu yolu denedım yf actım olmadı ellı kere baglantıya res attım olmadı aynı sorundan müzdarip olan kimse varmı yoksa sorun sadece bendemi?
Sosyal ağlarda paylaş

Patch geldikten sonra bende acaip lag olmaya başladı şehirlerde ve köylerde hiç bişi yapamıyom bi anda fırlıyor latency 5k-6k oluyor dışarda 400-500 e düşüyo ...

Kalabalık olsun olmasın farketmiyo nedendir anlamadım gitti sinirimi bozmaya başladı benimde ..
Sosyal ağlarda paylaş

Genelde chat penceresinde interface action failed because of the addons fln diyo ondan mı acaba ki .. ?

Bide ben AQ da horde oynuyordum 2 70 vardı reroll yapıp ally açtık Grim Batolda, Grim de de sanki lag fazla populationdan kaynaklanıyo olabilirmi acaba ?
Sosyal ağlarda paylaş

işin kötüsü makinayı yeni aldım 2 hafta raidlere ara verdim finallerden ötürü sadece arada pvp yapıyorum ve makinada addon yok :) hani addonlardan dicem kurulu hiç bir addon yok, kafayı sıyırıcam saat 10:32 sorun hala devam ediyor, bar sürekli yeşil fakat bu spike beni dellendiriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...