Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Afiş Çalışmalarım

SbNN

Öne çıkan mesajlar

Mr_Hand said:
Ardeth said:
Cuce said:
foto üstüne yazı yazmak zor ben yazamıyorum mesela, grafik elemanlar kullan başka , onların üstüne oturt falan

Bu nasıl birşey oluyor tam olarak?

yarı saydam bi şerit çekip üstüne yazmak vs. gibi...

Direkt fotonun üstüne yazmak daha orjinal duruyor bence.
Sosyal ağlarda paylaş

sbnn orjinal duruyomu? yanı gunumuzde kac iş orjinal duruyo, garip bi kavram orjinallik izliyenın ne kadar iş gördüğünne nereden gördüğüne göre değişiyo mesela.

ama fotorealistik hatta direl illustrasyon üztüde text kommak riskli bi iş, cok nadir oturur ben şahsen fotorafı beceremıyorum illustrasyonu nadir.

eğer pek tecrubeli değilseniz sonuctan emin değilseniz, daha az göreceli bi kavram olan "düzgün"ü secmen daha mantıklı olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
ders almadan da pek çok şey öğrenilebiliyor. illa öğrenilmesi gereken temel şeyler bunlarla ilgilenen bir başka tanıdıktan rahatlıkla öğrenilebilir. para verip sanat dersi almak çok samimiyetsizce geliyor bana. insanın kendi başına öğrenemeyeceği tek bir şey yok dünyada.
Sosyal ağlarda paylaş

Fotoyu ben çekmiştim.

Ödev vardı reklam afişi olarak. Ben de bu şekilde kullanayım dedim. Bir deneyimim veya eğitimim yok grafiksel alanda veya tasarım falan hakkında. Reklamcılık okuyorum photoshop biliyorum biraz. Ama kendimi geliştirmek isterim yani afiş konusunda.

Tavsiyeler için saolun.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunlara zaman ayırdığında göre bayağı ilgili olmalısın. Reklam afişi konusunda kendini geliştirmek istiyorsan Basın İlanı Böyle Yapılır isimli kitabı tavsiye ederim. Orjinal adı Cutting Edge Advertising. Yazarı Jim Aitchison. İşin reklamcılık kısmını ele alıyor. Teknik kısmını zaten üzerinde çalışarak halledebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...