Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sands of time yardım

Jester

Öne çıkan mesajlar

something clowing up there mi ne öyle bi bölüm var ya orda taşı delikten içeri attım geri döndüm yukarı kata çıkmam gerekio ama çıkamıorum nası çıkıcam? taşın üstüdnen deliğe atlıyorum falan olmuo[signature][hline]Admin @ FRP-Tr.NeT
Owner @ Jedi Academy
Founder @ Grim Fandango Fan Club
Writer @ Never Ending Legends
Student @ Batıkent A.L. :-)
Sosyal ağlarda paylaş

bende bu oyunla ilgili bi topic acmaya gelmistim buraya yazayim bari bende :)
asansor gibi bisey var 2 tane kolu oynatarak biseyler ayarlamaya calisiyosun hani. biri saga sola biri yukari asagi oynatıyor asansoru. neye gore ayarlayacam cozemedim gecen varsa annatabilir mi?[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

allah cezanı versin ben de atladım aha cevap vermişler diye
o dediğin yerde çubukların dördünü de belli bi sırayla alıp üstteki yere koyuyosun sırayı hatırlamıyorum ama zaten yanlışsa üstteki herif yannış lan yannış diye baarıyo
bana cevap yok mu peki?[signature][hline]Admin @ FRP-Tr.NeT
Owner @ Jedi Academy
Founder @ Grim Fandango Fan Club
Writer @ Never Ending Legends
Student @ Batıkent A.L. :-)
Sosyal ağlarda paylaş

duvarda nasıl yapman gerektigini gosteren bi şema fln gibi bişi olcak ona bakican ona gore yapcan yannıs hatırlamiosam en alttakini alicaksin once onu en uste cıkarican fln gibi bişide şemaya bakıp hangi yoldan gitmen gerektigine bak[signature][hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
2nizinde sorusuna cevap vereiym ilk olarak taşlı bölüm için.
Taşı ittikten sonra taş senin o bulundugun yerin bir arkasındaki bölüme düşüyor yani geldiğin yoldan geri dön hatta taş T şeklindeki bir su bölümünün uç kısmında onu ittirip ordanda aşağıya atıcaksın ordan yukarı çıkıp dolanacaksın ve son yere geleceksin.
-----------------------
0
----------| |--------
| |
| |
0 taş oluyor :pTaşları yerleştirme bölümümndede yapman gereken bütün bölmeler senin mekanizman üstündeyken bölmelerine yerleştirmen duvardada genel olarak yandan görünüşünü çizmişler bir nevi ordanda yararlanabilirsin yanlış hatırlamıyorsam en aşağıdan başlıyacaksın.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...