Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paranoia

Lexius

Öne çıkan mesajlar

every red comes out with purple
purple from fists from aside
human becomes more irritable
when it wears a painful mask
under constructable flee
which feels like i am free
no body expect me to live
but i can afford i can wiew
from side to side which i burn
every sunshine tear baldy hair
every night i dosen from a holly fear
angels come on midnight drink the moonlight
i will pity by myside on a sofa let nap
reducing humanity kicking out my fat
drink with me holy god tear my apart
so i can join you in your kingdom high above
smoke with me my friend cause its the daylight
blood from ashes dust from rust
thats a mistake i promise to keep
bang bang i shoot me down..
bleeding bleeding bleeding..
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu Lexiusa karşı söylemiyorum ama yine gördüm madem burdada söyleyim. Kendimi eleştirmen moda soktum bu arada affola.

Bi dilde şiirsel bi anlatım yaparken o dili en ince kıymığına kadar bilmek gerekiyo şahsi düşüncem. Ya anadilin olucak yada artık cıvığını çıkarıcaksın dilin yoksa düşünce ne kadar güzel olursa olsun, görünen şey çok çirkin eğreti duruyo. En elit sayılabilcek müzik adamlarının, gruplarının bile o özgüvenle yaptıkları ingilizce eserleri kendimce gözden geçirince bi eksiklik gözüküyo ki çoğunun "Atatürk come dı, enemy yi shoot du" dan farkı yok gözümde.

Şiire ve üsttekileri yazmamın sebebine gelince; şiir türkçe olsaydı çok daha rahat sevicektim. Sevdim ama ingilizceyi göz ardı etmeye çalışaraktan. (ilk başta şiiri sevdim diyip bunları yazcaktım da geçiştiriyomuş gibi gözükürdü harbi sevdim çünkü.)

çünkü böyle daha gerçekçi oldu nihoaha *evil*

//sonradan farkettim harbi moda girmişim yahu höh. mesaj vermişiz direk. editlemeyim gülerim gördükçe =P
Sosyal ağlarda paylaş

over çıldırmışın resmen :D:D de . bana karşı bişi yok sanırım gibi ama şunu açıklıyım ingilizce yazmayı pek sevmiyorum ama arada denemiyo değilim. senin düşündüğün gibi düşünüyorum bu konuda da hani anadilin değilse yada yalayıp yutup sıçmaadıysan dili yazma ama sanırım 2. kategoriye girmek üzereyim ben :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...