Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yurtdisi Cikislari

Adiemus

Öne çıkan mesajlar

bu arada web3.ttnet.net.tr nin "yetkisizlere" kapali olmasi da ayri bi yuzssuzluktur, "ooh biz takiliriz kafamiza gore, kismeye de burnunu sokturtmayiz i$lerimize" zihniyetinin urunudur. e tabi rekabet yok hak hukuk yok, normal bunlar.[hline]I look inside myself and
see my heart is black

Sosyal ağlarda paylaş

ulan enflasyon bile biz dogmadan onceki rakamlara geriledi, boyle bi buyuk bi mucizeden sonra (41 kere ma$allah) bi de $u internet sektoru serbestle$sse aglayacam sevincimden, ama yok , ula$tirma bakani demi$ ya 2004 un sonuna kadar "kademeli" geci$ yapilacak diye, bu demektir ki en iyi ihtimal 1 sene sonra bi$iler olur bu memlekette, ya da olmaya ba$lar.[hline]I look inside myself and
see my heart is black

Sosyal ağlarda paylaş

dnslerden oldugu belli zaten. turk sitelerine ping bile atilmiyodu sabah. simdi biraz olsun duzelme var. bikac siteye girilebiliyo ve en onemlisi tum siteler pinglenilebiliyo(cevap alinmasada ping gonderiliyo en azindan) off of.[hline]Forumun cop kokmasina karsiyim.
Laraok Deadsoul Qoiw Deadsoul
copyright Tum haklari saklidir ve thanatos'a aittir. ©
Sosyal ağlarda paylaş

Aradım konuştum...

Bugün düzelme ihtimalı çok düşük dedi ama önümüzdeki haftaya kesin düzelir dedi...

Şimdi anasından mı başlasam yoksa allah kitap mı girişsem şaşırdım kapadım suratına...

Ulan sırf o değil her ay böyle olmaz ki ya INSAF YA VALLA INSAF.[hline]I am the light that shall lead you to darkness.
The time for honouring yourself will soon be at an end...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...