Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fire varken neden frost

Recall06

Öne çıkan mesajlar

geffen said:
Darklight1903 said:
arcane frost dpste her turlu firedan onde kalir. deep frost pvpde her zaman firedan cok yasar. frost her zaman firedan iyidir

al işte hastayım böyle genelleme boi lara.

ya bu forumda herkes amcaoglu heralde bilmemne boi falan tanimadiginiz insanlara? bi leet olmaya calismalar falan. 300day play timeda daha firemage`e gecilmedim gecilmemde ordan genelledim yeterince uzun bi sure sanirsam ? bende senin gibi `boi`lara hastayim
Sosyal ağlarda paylaş

ayrica kendimi frostmage olarak gostermek hosuma gitmiyor arcane frostum. 1.5 sene once 1 kereligine talent degistim firedps nasi oluyo diye. her dandik bossta 21839218 manapotion icicek paran varsa ok yoksa arcanefrost gogo 28-23 simdide 40 21 gayet basarili bi specc raidlerde ap ile falan 7.5kyi yakaliyor frostboltlar
Sosyal ağlarda paylaş

Kişisel gözlemlerime dayanarak söyleyeyim bence Frost Fire ı ancak MC, BWL ve Illidan da geçer.

Sonuncusundan da şüpheliyim, sadece 1 phase fire immune

Darklight1903 said:
raidlerde ap ile falan 7.5kyi yakaliyor frostboltlar

Burst vs Sustained dps ?

Ben de mutilate oynayıp 5k mutilate critleyebilirim ama malesef bütün combat a yayılan dps combat'tan daha kötü
Sosyal ağlarda paylaş

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Legion&n=Nanette

wand yerine blackstalker var su an update etmemis
spellstrike yerinede s3 kafalik kullaniyorum meta gem icin raidlerde 3% hit geliyor nasilsa shamandan capte.

talentlarda fn ve shatter yerine 3 elempres + frostchanneling arcanede ise 6%crit var blast ve ae`ye.

up-to-date degil karakter sebebini bilememekteyim. mage`imi online suresi tam olarak 250dir altim olan warriorlada 50gunum var onlada raid yaptigim icin o genellemede bulundum.

ayrica leo vashj morogrim(shatter varsa aoede tavan)vesaire gibi bosslarda fire genelde oldugunden frost otomatikman kendini yukari tasiyor zaten. survival isteyen her bossta oyle genelde.

hayir henuz kendi charim ile mh ve bt gormedim.8 ay ara verince eski guildine tekrar girmen zorlasiyor :D bide gquit ile cikinca kehkeh. kael deniyen bir guilddeyim 1 2 item disinda char yapilabilecek en son noktada sahsimca.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:
Kişisel gözlemlerime dayanarak söyleyeyim bence Frost Fire ı ancak MC, BWL ve Illidan da geçer.

Sonuncusundan da şüpheliyim, sadece 1 phase fire immune

biz şu ana kadar hep frost mage kullandık illidan'da, parasiteleri onlar hallediyor.p2 süresince dps yapabiliyor frost ve ice block sayesinde barrage /parasite /agonizing flame sorunu kalmıyor.

ayrıca mana sorunu sadece fire mage te yokki, diğer bir çok classta var, cimrilik yapmayalım mana pot patlatalım dps istiyorsak diğerleri gibi. gerçi bizim raidlerimizde genelde mageler shadow priest grubunda oluyor sanmıyorum mana sıkıntısı çektiklerini.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Burst vs Sustained dps ?

Ben de mutilate oynayıp 5k mutilate critleyebilirim ama malesef bütün combat a yayılan dps combat'tan daha kötü

genel critler 5 5.5k civari 7.5k gordugum max zaten. ap ile oldugunu soylemistim :) tek problem threat su an onuda aggro alirsam iceblock ile kotarmaya calisiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...