Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[GuildHall] FoF & FrF raid to Hi'lal

Sin

Öne çıkan mesajlar

yo basarisiz bir raid degildi
biz 30 kisi saldirdik
karsimizda 5 kisi bulabildik
o 5 kiside paso res kill yedigi icin sıkıldık ve atst lere turret e felam dalmaya basladik...

sende olsaydin orda 6kisi res kill yicekti[signature][hline]Sufi, 11 December 2003 16:54 tarihinde demiş ki:
bölümün adı futbol olarak değiştirilmeli. başka spor bilmeyiz çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

health i zamanla duzelmistir..

sana db atmaya gelince buffsizsan instant kill yapabilirim
buffliysan 30sn yemi alir[signature][hline]Sufi, 11 December 2003 16:54 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DA2019, 16 January 2004 16:27 tarihinde demiş ki:
Arnaya instant kill :lol:

gayet kolay bisey okadar buyutulcek bisey degil devvocum hehe

:lol:[signature][hline]Sufi, 11 December 2003 16:54 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

E sen Allah'ın oğlu musun ki, instant kill atıyosun? Yıldırım mı düşürücen gökten?

Yedin mi warcry 2 yi, üstüne knockdown dizzy'i, oturursun aşağı...[signature][hline]:hrr: "No more Mr. Niceguy..." :hrr:
Devvo Ki'yyst
Master Sharpshooter
Teras Kasi Novice
Ex-Master Creature Handler
Ex-Master Ranger
(R.I.P.), Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 2 kere öldüm valla ondada aggroda klonum vardı orada çıktım. Reskill yapılmadı bana. Amacının outpost u yıkmak olduğunu söylemiştin. Yıkamadıysanız o raid başarısız olmuş demektir. Ben çok eğlendim şahsen çok iyi healing exp aldım. Bu arada söylediklerimde kinaye yoktur hakkaten eğlendim.[signature][hline]Muhendis A'abof Eclipse
Muhendis of Atlantean [retired]
Even a Jedi could LD.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sin, 16 January 2004 16:08 tarihinde demiş ki:
health i zamanla duzelmistir..

sana db atmaya gelince buffsizsan instant kill yapabilirim
buffliysan 30sn yemi alir

Peki o zaman bir duel sart oldu bunu ispatlaman gerekir. Eger ispatlamaktan kacarsan sana ve yazdiklarina herkes notunu verecektir. Yeri ve zamani söyle , bekliyorum....[signature][hline]Arnaviscaa - R.I.P.
Blade Master
Teras Kasi Master
Master Brawler
Sosyal ağlarda paylaş

duel turnuvasi mi duzenlesek
rip vs frf veya frf ler yanasmazsa rip vs rip
birinciye odulde ayarlarim ben[signature][hline]Master Bio-Engineer
Master Creature handler
Master Marksman
Master Brawler
Master Entertainer
Master Medic
Master Scout
Master Gunfighter
Master Sharpshooter
Teras Kasi Master
Master Heavy Swordman
Master Artisan
Sosyal ağlarda paylaş

uygundur, gulay in cantina macerasinda dusunmustum soylemistik de ama o olagan olaydan sonra bozuldu tavbi[signature][hline]eededo tha Chopper of Rebels
--------------------------------------------
Adventure Crew ... www.advcrew.com
Knights of The Old Republic ... www.advcrew.com/kotor
Sosyal ağlarda paylaş

duel muel ivir zivir. oyundaki bir savas bu savas. savasmak gerektirir ki nerede ustunsen orada saldirirsin. haddizatinda 1 e 30 saldirirsin 1 e 100 saldirirsin.

tie fighter oynayanlar bilirler. orada cadete training verilirken empirenin savas yonetmeliginin starfighters savaslarinda dusmana 1 e 3 sayi ustunlugu saglanmadan angajman yapilmamasini dikte ettigi ogretilir. ha ama tie fighter sonra surekli oyuncuyu 1 e 2 dezavantajli birakir gorevlerde ama neyse.[signature][hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.
Sosyal ağlarda paylaş

duel muel iviz zivir mi ?
bu kadar ciddiye almayin yaa
duel lin amaci eglence ve kabiliyetlerin gelisimi
oyun icin savas var o ayri overt gordugun yerde saldir da
duel yani event olarak solemistim.
odullu duel yarismalari duzenleniyo
oraya katildiginda sen rebelsin geber demiyorsun
duelini yapiyorsun yeniyosun veya yeniliyorsun sonra rakibinin onunde saygi ile egiliyorsun
yani beni coronet onunde melee de akira veya glob az pataklamadi.
ki akira rebel dir ama her duel sonunda temiz dovustu diye tebrik ederiz birbirmizi. overt gorsem veya o gorse ayri da yni burda eglenmek icin bi sey demistim tepki ilginc geldi[signature][hline]Master Bio-Engineer
Master Creature handler
Master Marksman
Master Brawler
Master Entertainer
Master Medic
Master Scout
Master Gunfighter
Master Sharpshooter
Teras Kasi Master
Master Heavy Swordman
Master Artisan

[Bu mesaj beyaznoc tarafından 18 January 2004 13:44 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj beyaznoc tarafından 18 January 2004 13:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arnaviscayaa tepki gelmesi bence gereksiz . bazi seyleri abartmak doru degil fakli lense ediliyor ama isin ozude bole deil . burada konusulacak konusulmicak seyler var. gercek olan egri olan var. o da ona tepkisini belirtip bole bir guc istegine karsi acik davette bulunmus. kabul edilir yada nazikce geri cevrilir. olay buudur, raid isleride aramizda kalsin ole de olsa bole de olsa eglenmek icin yapiyoruz, birbirimizin sinirini bozmak icin deil.[signature][hline]sad [R.I.P]
marksman, scout, bounty hunter, entertainer, pistoler, image designer(h1 sith), medic, combat medic(h2 jedi), doktor ve bu seferde artisan(h3 jedi) dedi (BITMEEEEEEEZ)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sadATS2, 19 January 2004 12:26 tarihinde demiş ki:
arnaviscayaa tepki gelmesi bence gereksiz . bazi seyleri abartmak doru degil fakli lense ediliyor ama isin ozude bole deil . burada konusulacak konusulmicak seyler var. gercek olan egri olan var. o da ona tepkisini belirtip bole bir guc istegine karsi acik davette bulunmus. kabul edilir yada nazikce geri cevrilir. olay buudur, raid isleride aramizda kalsin ole de olsa bole de olsa eglenmek icin yapiyoruz, birbirimizin sinirini bozmak icin deil.

haklisin gibi
uykuluyum anlamiyorum aslinda[signature][hline]Sufi, 11 December 2003 16:54 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...